Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1fiú randizgatunk meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1fiú randizgatunk meg minden,1szer megkérdezte h akarom-e csinálni, akkor azt mondtam, h meggondolom. Eltelt 2 hét, és szexelni akarok. A menzeszem pont nem jönne meg, de használjon-e óvszert? és milyen érzés a szex?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 20:37
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
79%
Ehhe, randizgattok és megk*ratod magad? Gratulálok.
2011. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
használjon!és qva jó:D
2011. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi DaweXperia ;)
2011. júl. 12. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

nehasználjatok gumit , inkább 1 kis libazsírt , mert ha első alkalom eléggé fájni fog, kicsitolyanmintha hasbarugnak , aztán benzint öntenek azöldbe ésmeggyújtják :S

én egyszer csináltam , azóta nem mertem ujra csinálni :S:S:S

43/L

2011. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

uram atyám. úgy látom még szűz vagy, és kislány. szerintem várj mg vele, ne egy szerencsétlen hülye gyerekkel veszítsd már el :S

ja és az első valószínűleg fájni fog, szóval nem lesz egy nagy élmény, főleg ha nem vagy szerelmes

2011. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez van, ha a 13 éveseket nem nevelik a szüleik. Gratulálok. Ne csodálkozz, ha az illető utána otthagy a francba, mert nem érsz többet.
2011. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mekkora egy kis p*csa vagy.. gratulálok.
2011. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Ne hallgassál ezekre a szánalmas emberek. Hihetetlen, hogy milyen sok irigy, féltékeny ember van. Szexelj és élvezd !!! Csodálkoztok hogy nincs nőtök mi ?!?!?!
2011. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
kedves utolso válaszolo. nézd már meg hogy hogy irt. szerinted hány éves, ha olyanokat kérdez h: " A menzeszem pont nem jönne meg, de használjon-e óvszert?" naa az ilyen esetekből lesznek a nem kivánatos gyerekek..ennyi, de mennyél nyugodtan kufircolni 13-14 éves léttedre..pfff
2011. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2017. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!