Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 perce vettem észre, hogy:...

2 perce vettem észre, hogy: megjött a menzeszem ( elsőnek ). Azt se tudom mit csináljak, hogy: mit kell csinálni, meg minden. De anyunak még nem mertem szólni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok a helyemben?:O:( :S


:(


2010. szept. 1. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szólj anyudnak, ő biztos tud segíteni :D
2010. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem merek.. Megvárjam míg ketten maradunk itthon??
2010. szept. 1. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyukádnak már el kellett volna magyaráznia, mit kell majd ilyenkor tenned! Szólj neki, diszkréten. Kérjél tőle betétet.

Ne ijedj meg!

2010. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elősször is tegyél be egy betétet, a tampon használata ugyanis nem szerencsés az első menzinél.

Aztán szólj anyukádnak. Tudni fogja, hogy ez nem rossz, hanem az élet egyik legtermészetesebb dolga. Nem hiszem, hogy lenne félnivalód az miatt, hogy nagylánnyá értél...

2010. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos nem fog lekiabálni hogy mit csináltál :) szólj neki nyugodtan segíteni fog:):)
2010. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes dolog szólj neki nyugodtan, gondolom anyukádnak is van vérzése.Ha szexelsz és nem védekezel akkor most már teherbe eshetsz. :D
2010. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én egy 12/Lány vagyok... Még mindig nem szóltam..


De ő tiszta beteg ( és amúgy is a bugyim koszos ) . De amúgy meg du.: 4 óta nem jött vér..

Elképzelhető, hogy: akkor csak egyszeri kis vérzés? Vagy barna folyás? Vagy mi ez?? Vagy el is múlt? Vagy mi?

Ha törlöm a punci.ma* akkor nem véres a WC Papír.. mi van akkor? :O

2010. szept. 1. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
jújj basszus ezt szerintem nem velünk kéne megbeszélned.:) próbáld már meg mondani anyukádnak tuti segíteni fog...sőt még lehet hogy örülne is neki mert látja hogy ha bajod van akkor hozzá fordulsz segítségért.:):)
2010. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!