Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen védekezési lehetőségeim...

Milyen védekezési lehetőségeim vannak, bővebben lent?

Figyelt kérdés
Van két gyerekem és 33 éves nő vagyok. Milyen védekezési lehetőség van még, gumi, spirál, fogamzásgátló, megszakításos módszereken kívül? Ezeket nem szeretném. Jelenleg gyógyszert szedek, de annyi mellékhatása van, hogy már félek! A spirálról azt mondják, hogy okozhat gyulladást, háát nekem az amúgy is szokott lenni, tehát nem tetézném még spirállal is a dolgokat.
2011. jan. 5. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász!!!
2011. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez eléggé hülye válasz, bocsi. Szerinted nem fogok nődokihoz menni??? Vagy magamnak teszem fel a spirált, mint egy tampont??? Én itt az emberek tapasztalatára voltam kíváncsi és olyan dolgokra, amiket nem soroltam fel, hogy milyen egyéb megoldások vannak.
2011. jan. 5. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a spirált kellene megpróbálnod:)

Esetleg pesszárium+spermicid.

2011. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!