Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasplasztika ügyében mik a...

Hasplasztika ügyében mik a lehetőségeim? Ha tudtok ajánlani orvost, azt is megköszönném! Árak?

Figyelt kérdés

Három 4 kiló felett gyerek kihordása/megszülése során hatalmas hasam maradt hasi sérvvel és jókora megnyúlt bőrrel és alatta sajna zsírréteggel, amitől képtelen vagyok megszabadulni. Hasizomgyakorlatozom, tornázom, fogyózom, de minden eredménytelen. 9 hónapja szültem utoljára. Nagyon nem esztétikus a látvány... :-(

Kezdek kétségbeesni. Ráadásul a hasi sérvem sokszor furán fáj is.


2009. nov. 7. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem 100%-os forrásból származik az infom, de úgy tudom, hogy a terhesség után maradt ún. kötényhas megszüntetését a tb támogatja! Érdeklődj utána, megér néhány telefont, hátha tényleg így van.
2009. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, eddig mindenki hárított tb támogatás ügyben. Azért még futok néhány kört.

De már az sem érdekel, ha fizetnem kell érte, így nem maradhat!

Ráadásul azt sem tudom, hogy zajlik az ilyesmi. Mekkora műtét ez? Ha valakinek volt már ilyenje, örülnék, ha megosztaná velem a tapasztalatait. Ráadásul nekem bekavar még a sérvem is plusz problémát kreálva. :-( Voltam már egy plasztikai sebésznél, de nemigen nyilatkozott. Azt mondta, hogy szülés után 1 évvel lehet leghamarabb bármit is csinálni. Ez rendben van, addig kibírom, de szeretnék előre informálódni. S megtalálni a legalkalmasabb orvost, helyet, lehetőséget.

2009. nov. 8. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A tesómnak volt,de nem támogatta a tb.A mellplasztikával együtt(kicsinyítés)fizetett 1 millát. Reggel megcsinálták,délután kilökték,mert kellett a hely másnak.Alig bírt járni 2-3 napig,de megint megcsináltatná,szép lett,nincs semmi gondja.Pesten csinálta egy doki egy magánklinikán,nézd meg a neten a plasztikai sebészeteket.
2009. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!