Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb védekezési mód?

Mi a legjobb védekezési mód?

Figyelt kérdés
Gumi?Pesszárium?Gyógyszer?Oltás?Spirál?
2010. jún. 3. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
gumi
2010. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én óvszerpárti vagyok. Pesszáriumhoz gyakorlat és türelem kell, meg nem árt mellé a spermaölő gél. Gyógyszereknek rengeteg mellékhatásuk van. Spirált nem mindenki szervezete bírja. Oltásról nem hallottam, nem tudom.
2010. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nem hallottam volna hogy oltás is van rá :D de jó tudni

amúgymeg nincs 100%os védelem, ezt jobb ha te is tudod. Szerintem menj el nőgyógyászhoz és felír egy hancúrtablettát, persze gumival hatásossabb, de azért mégse menjen beléd a pasid :)

2010. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szia, nekunk a gumi valt be, es fokozott figyelem honap kozepen petereskor, aztan elkezdtem tablettat szedni, es most van egy 21hetes pocaklaom:) de orulunk neki:) uh. mi eztan visszaterunk a regi jol bevalt modszerhez. de tudod semmi sem biztos, de vigyazni kell mindig.
2010. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Aszpirin.
2010. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19:47 régen a Kalmopiryn volt Aspirin helyett. De ez is hatásos. Csak erősen szorítsa.
2010. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van injekció, én egy hete adattam be.
2010. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekünk az óvszer nagyon jól bejött, ha rendesen használod, akkor igen biztos. Mi 22 évig védekeztünk igy, egyszer sem szakadt ki és nem is lett belöle terhesség. Illetve akkor lett, amikor akartunk gyereket és nem védekztünk, akkor viszont igen gyorsan.
2010. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az óvszer hatásos de inkább nem b.szok minthogy használjam. teljesen tönkrevágja az egész együttlétet, nem lehet benne érezni semmit, úgy rossz ahogy van
2010. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekünk az óvszer vált be,baleset még nem történt.Én nem vagyok a gyógyszer híve a mellékhatások miatt.Spirált pedig nem tetettem fel egyenlőre,nemsokára szeretnénk kistesót.
2010. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!