Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokat késik, tanácsok?

Sokat késik, tanácsok?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek már több mint egy hete megkellett volna jönnie a menstruációnak!Kb 3hete voltunk először eggyütt,védekeztem,aktus előtt és után általában a gumit mindíg megnéztem,hogy nem e szakadt vagy hasonló.Nem volt semmelyik sem hibás!viszont most még is aggódunk,ő nem is annyira,de én eléggé hogy lehet hogy még is terhes lett?Vagy mitől késhet neki?Idegesítő:S
2011. jan. 5. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Menjen el nőgyógyászhoz, vagy csináltasson egy terhességi tesztet!Nem olyan drága, bármelyik patikában megvehetitek.Én a Gravi-HCG tesztet ajánlom, általában ez a legmegbízhatóbb:)

De lehet,hogy a barátnőd is azon stresszel, hogy lehet, hogy terhes, és az idegességtől is megjöhet neki.Ha csinál egy tesztet,és megnyugszik, nem lesz semmi baj,talán már estére megjön a "mikulás" :)

2011. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen,hogy terhes, nyugi.

Lehet a stressztől, rendszeres sporttól, vagy még nem állt be neki rendesen.

2011. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok,javítok.Az idegességtől nem jön meg neki.
2011. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sajnos a nő gyógyászt nem tudom hogy lehetne kivitelezni,ugyanis a szölei nem tudnak arról hogy mi eggyütt voltunk és nem is biztos hogy örülnének neki!Viszont a terhességi tesztet azt hiszem megveszem holnap és megcsináljuk!
2011. jan. 5. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Az orvoshoz sem kell elvinni a szüleit...vagy hány éves?????

Ha már 14 felett van (amit erősen remélek), akkor fogja magát és szépen elmegy egyedül orvoshoz. Ha már a szexhez felnőtt, akkor ehhez is legyen az.


Egyébként első körben én is a tesztet javaslom. Ha negatív, akkor várjon még türelemmel, és ha a következő is kimarad, akkor menjen el orvoshoz.

2011. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nagyon sokminden befolyásolja ezt, felesleges megijedned.

akár az is előfordulhat h kimarad

lehet hormonprobléma


a legfontosabb h ne idegeskedjen rajta mert addig nem fog megjönni amíg ő sem hiszi el hogy meg fog.

2011. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!