Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » UURISTENEM ANNYIRA FÉLEK!...

UURISTENEM ANNYIRA FÉLEK! Valami bajom van?

Figyelt kérdés

Tudom ezt a kérdést biztosan sokan felszokták tenni .. :S

de most nagyon félek,szóval könyörgöm segítsetek :(

Szóval Júniusban jött meg az első menzeszem,és azóta Szeptemberben vagy Októberben( nem tudom biztosan) megint megjött,de azóta semmi .. :( lehet,hogy valami bajom lehet ?? :( hihetetlenül félek.. Lehet,hogy valami baj van ?


2011. jan. 9. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Éltél nemi életet azóta? Akkor irány a nőgyógyász! Ha nem akkor nyugodj meg semmi bajod!! Nekem az első menstruációm után 3/4 évvel később jött a második. Semmi bajom nem lett belőle, most már rendszeres.
2011. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod nyugodj meg!

Az első 4-5 mensi között több hónap, de akár fél év is eltelhet a szakirodalom (im) szerint :D

De beszélj anyuddal, mindenképpen tudjon róla, az a legfontosabb, rá midnenben számíthatsz, nincs szégyelnnivalód előtte :))

2011. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nem hiszem,hogy annyi idős lennél,hogy fiúval voltál együtt.

Amúgy,ez teljesen normális,az elején nem mindig jön meg,úgyhogy nyugi. :)

2011. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, igen az előzőt pártolom, ha éltél nemi életet azóta akkor nőgyógyi.
2011. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogy :DD még csak 13 vagyok !! :) huuh .. jajj köszönöm a válaszokat már kezdek megnyugodni !! :) csak megkérdeztem a barátnőmet és ő azt mondta,hogy lehet valami bajom is,és beszéljek anyukámmal,mert ha esetleg van valami bajom,akkor ne halogassam.Amiben teljesen igaza van :)de egy kicsit kínos lenne :)
2011. jan. 9. 17:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj. Előttem is leírták a lényeget, én csak azt nem értem, hogy miért nem beszéled meg anyukáddal, mielőtt ennyire beparáznál? Itt is kapsz választ a kérdésedre, de az lenne az igazi, ha nem kellene ide fordulnod tanácsért.
2011. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Majd vele is megbeszélem :) csak most jutott eszembe ez a dolog.. és a barátnőmet megkérdeztem most Facebookon,és gondoltam,hogy elötte még itt is megkérdezem !! :)
2011. jan. 9. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Látom, míg írtam, a kommentedben válaszoltál az én kérdésemre. Nem szabadna kínosnak lenni, annak érezni. Lesznek olyan dolgok az életedben, amit csak a barátnőddel fogsz megbeszélni, de vannak olyasmik, amiben csak az anyukádhoz érdemes fordulni, mert ő az, aki jóban-rosszban melletted áll, és csak a javadat akarja. Úgy vettem ki, hogy nem rossz a viszonyotok, inkább te vagy szégyenlős.
2011. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Előző válaszoló: te zseni vagy !!:D PONTOSAN !! :)

Nagyon jóban vagyunk,csak én vagyok szex,menstruáció kérdésekben szégyellős !! :) szerintem azért,mert a családban 4-en vagyunk testvérek és én vagyok a legkisebb és mindig rám mondják,hogy jaajj a legkisebb meg,hogy ez a film nem való neked,és ez idegesít és emiatt érzem ezt cikinek.

2011. jan. 9. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert akár 2-3 év is eltelhet, mire beáll a menstruáció. És tényleg ne szégyelld, mert ez természetes dolog.
2011. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!