Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhat ha fehér valami...

Mire utalhat ha fehér valami van a vizeletemben?

Figyelt kérdés
Tegnap is már láttam fehér valamit de ma több volt.Olyan mint a takony csak fehér.Mi lehet?
2009. jan. 30. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Vizelet általános, és vizelet üledék vizsgálatot kell kérni ovostól, labor beutaló, és az majd választ ad. A leírt dolog valószinűleg fehérje.

Nem tudni a nemed ez nehezíti a választ.

Hölgyeknél leht ú.n. fehér folyás a hüvelyből, ami egy népbetegség, gombás fertőzés, kezelést igényel, a beteg és a partnerét is kezelni szüks.

2009. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nő vagyok!
2009. jan. 30. 16:46
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem fáj a hüvelyemnél és mikor pisilok nem csip és nem viszked.Vagy attól még lehet fertőzés?
2009. jan. 30. 16:49
 4/17 anonim ***** válasza:
Attól még lehet fehérjevizelés, ami hólyaghuruton kívül vesebetegségre utalhat. Látogasd meg háziorvosodat, majd ő eligazít.
2009. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Elmegyek orvoshoz.És ha elmúlik?
2009. jan. 30. 20:28
 6/17 A kérdező kommentje:
Most megnéztem a vizeletemet és már nem volt semmi fehér.
2009. jan. 30. 21:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Néha nekem is szokott ilyen lenni, olyan mintha egy zsebkendő darabkát ejtettek volna bele, vagy csúnya kifejezéssel , mintha valaki beleköpött volna. De a vesémmel még sose volt baj, pedig félévente csináltatok teljes vérkép vizeletet, pajzsmirigyvizsgálattal megspékelve.
2009. jan. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Vesédel akkor gond van?Szokott valamid fájni?

Azért kérdezem mert már 1hónapja fáj a hasam és két oldalt szokott fájni.

2009. jan. 31. 10:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele. Soha nem is volt. Mégis hébe-hóba előfordulnak benne kis fehér dolgok, mármint a vizeletemben. Utolsó voltam.
2009. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a fehér az a nyálkahártya?Előfordul nem?
2009. jan. 31. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!