Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes vagyok, AMOXICILLIN...

10hetes vagyok, AMOXICILLIN antibiotikumot irtak fol (angliaban, itt nem igen torodnek veled) vizeletemben sok feher valamit talaltak, nem mondtak, mi az! Szoval nem tudom beszedhetem vagy jobb, ha nem szedem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszedheted, ezt kismamáknak is szabad. Az Augmentinnek is ez a hatóanyaga, én is szedtem Aktil Duo formájában 12 hetesen.
2011. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Skóciában hordom a 2 babámat, velem fantasztikusan törődnek, feltéve hogy szükség van rá. Amíg minden rendben van, addig szinte csak pofavizit van. De mikor kellett, akkor az 1. terhességemnél is elrendelték a külön azonnali uh-t, stb. Ne aggódj, remélhetőleg minden rendben lesz veletek is.

Ki írta ki az amoxicillint? A midwife a pisiteszt után? Mert akkor bizti beveheted. De beszélj a patikussal, akármelyik patikába bemehetsz a már kiváltott gyógyszerrel, és kérd, hogy a patikussal magyarázza el, hogy mi az amit kaptál és mire való, mert te úgy tudtad, hogy nem lehet terhesség alatt antibiotikumot szedni. Ha kell tolmácsolással segítség, írj privit, megadom a számom, segítek.

2011. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi,csak annyira mondjak,semmit ne a 12.hetig....
2011. ápr. 1. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Érdekes én is itt szültem és nagyon rendes volt mindenki.nekem 2szer is irtak fel mert ugy begyulladt a fogam.Semmi baj nem lesz.Ne aggodj.Jó babavárást.
2011. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is Angliaban elek, nekem szules utan 1 hettel szoptatas alatt irtak fel az amoxicillint, mert mellgyulladasom volt. Be lehet venni terhesseg es szoptatas alatt is, az orvos tudja, hogy mekkora adagot lehet szedni ilyenkor.
2011. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok,koszi,en nem azt mondom,velem bunkoak,nem rendesek,hanem azt mondom,abszolut nem akarnak meggyogyitani,nem erdekli oket,6 eve elek itt tesommal,neki is ez a tapasztalata
2011. ápr. 1. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!