Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » én egy 12 éves lány vagyok és...

én egy 12 éves lány vagyok és szeptember óta barna folyásom van és kb mikor jöhet meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani.Eltarthat még egy évig is, de lehet pár hónap mulva megjön.Ez teljesen alkattól függ. Türelem.... :)
2011. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi

oké türelmes leszek:)

2011. jan. 10. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg nem lehet megmondani pontosan, de a folyás csak akkor normális, ha nincs kellemetlen illata és nem csíp vagy viszket a puncid.
2011. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D szia!

Szeptember óta minden nap? Vagy csak néha? Vagy hogyan?


Mert ha rendesen, úgy mint a menstruáció, minden hónapban pár napig van, akkor valószínűleg már megjött. Nekem 3 hónapig ilyen volt, de aztán mondták, hogy már menstruálok O.o

Azért ilyen mert megalvad. Legalábbis ezt mondták. Persze ez ellen is volt kifogásom, ugyanis belőlem barnaként jött ki. De mondták, hogy bennem alvadt meg, de ez nem baj :)

És milyen színű, állagú?

2011. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia

nem csak néha szokott és ilyen sötét vöröses-barnás

2011. jan. 12. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor szerintem már megjött :)

Próbáld meg lejegyezni,hogy mikor van. Segíteni fog :)

Egy idő után rendes vér lesz. ;)

2011. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké köszi
2011. jan. 12. 16:30
 8/8 A kérdező kommentje:
és azt lehet tudni hogy kb mikor válhat rendes vérré vagy ez mindenkinél változó??
2011. jan. 17. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!