Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok, de még...

13 éves lány vagyok, de még nem volt mestruráciom! És most fehér folyásom van, de egyszer volt már barna is,amire azt hittem hogy vér. És ha baj lenne,mit mondjak?

Figyelt kérdés

Mert apámmal élek,anyukám meg nem visz el,nővérem is van..

de nem tudom csak nem merem elmondani :S


2009. ápr. 15. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi? Nem értem, mi bajod van. Miért nem szólsz valamenyik női ismerősödnek, aki majd felvilágosít, hogy mi is az a vérzés? Végső esetben a neten is lehet tájékozódni.
2009. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor egy cipőben járunk. Igaz nekem 2 éve van fehérfolyásom és barnázom is néha, de szerintem ha szólnál is valakinek erről úgy sem tudni mit tenni, csak ezt mondaná hogy majd megjön fiatal vagy még. Mindketten csak annyit tuduk tenni hogy várunk türelmessen. Egyszer csak megjön. Ha 16 éves leszel és még nincs meg akor menj el nőgyőgyászhoz.
2009. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:DDDD
2009. ápr. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!