Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor mit mondjak neki?...

Most akkor mit mondjak neki? Holnap megyek nőgyógyászhoz oké h szűz vagyok, de a szűzhártyám sztem átszakadt őnkielégítskor?

Figyelt kérdés
Maszturbáltam és mikor befejeztem pivit véreztem gondolom átszakadt a szűzhártyám vagy nemtudom....De most ha holnap kérdezni az orvos mit mondjak neki ez ciki...
2011. jan. 10. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, van ilyen. A nőgyógyászok ezzel pontosan tisztában vannak.
2011. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem kérdezi meg.


ha mégis megkérdezi, azt mondod neki, hogy volt egy fiúd, és pettingeltetek.

2011. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondj, hogy szűz vagy. Ha átszakadt már, akkor a doki azt látni fogja, lehet, hogy meg is mondja, hogy "fizikailag" nem számítasz szűznek. Nem kérdez semmit, mert a szűzhártya 1000 meg egy dologtól átszakadhat, akár úgy is, hogy Te nem is tudsz róla. Szóval nyugi!
2011. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nyugi ;)

a szűzhártya akár egy lépéstől is átszakadhat. :D Tampon használattól, stb...

Emlékszem nekem kb. 11-12 évesen, gimnasztikakor egy feladatnál szakadt át, és azt hittem a vér miatt, hogy megjött xD De aztán rá kellett jönnöm, hogy nem az volt...

Ha megkérdezi, hogy szűz vagy-e, és azt mondod, hogy igen, akkor azt elhiszi. :) A szüzesség elvesztése nem azonos a szűzhártya átszakadásával.

2011. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy én voltam xD.

14/f

2011. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A tampontól is simán átszakadhat. Fogd arra:D
2011. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na? Ugye nem kérdezett rá? :)
2011. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösziszépen mindenkinek:)Igen igazatok volt nem kérdezte meg csak látta:D
2011. jan. 11. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!