Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az hogy ha Vitagyn C...

Normális az hogy ha Vitagyn C hüvelykrémet használok, akkor az éjjel, vagy reggel már ki is folyik?

Figyelt kérdés
A papírra rá van írva hogy felszívódik és nem folyik ki, nekm szinte az összes kifolyik.
2011. jan. 11. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont én is ezt használok most, nekem az első nap nem folyt ki semmi, de mostmár a 4.nél tartok és kifolyik, nem tudom hogy mind-e de reggelre van a betéten, és mikor pisilek is jön. Sztem normális, nem tudsz mit tenni ellene, hogy nem follyon ki. Te miért használod?
2011. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Folyásom miatt mentem dokihoz, kiderült hogy van egy pici méhszájsebem, de addig nem lehet fagyasztani amíg nem jön meg a rákszűrés eredménye. Addig is felírta ezt a krémet, de nekem azt mondta hogy hetente 2-3szor használjam.

De szerintem nagyon sok az a mennyiség amit egyszerre be kell nyomni, nem?

2011. jan. 11. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hüvely ph helyreállítására adta, nekem is van folyásom, 5hónapja szenvedek talán emiatt fájt a szex, nekem is van pici méhszájsebem, nekem nem mondta hogy le kellene fagyasztani. Nekem el kell használnom mind a 6 ot majd 3 naponta 1 krémet egy hónapig, hogy rendbejöjjek. Igen nem túl kevés a krém amit be kell nyomi, de hát ha annyit ír, akkor biztos úgy van.
2011. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is fáj a szex, meg amúgy is érzékeny a hüvelyem.
2011. jan. 11. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja kapom a különféle kúpokat tizesével, aztán helyreállító, menstruáció, és kezdődik minden előlről. Eddig 5 hónap alatt 60 db különféle kúpot nyomtam magamba, mert képtelenek voltak normlálisan megvizsgálni, gyanítom attól ment tönkre a hüvelyflórám. ezért várost váltottam itt kaptam ezt, megvizsgáltak rendesen aztmondta nincs fertőzés csak pici méhszájseb, plusz hüvelyem ph-ja rossz. Szóval én ezalatt az 5 hónap alatt eléggé leírtam abban a városban a nőgyógyászatot, egy nagy nulla, lehet miattuk lett méhszájsebem.
2011. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Németh Anita válasza:

Szia!


Megírnád hogy melyik városban jártál ilyen szerencsétlenül? Nekem nincs folyásom. A hüvelyem fala érzékeny és már többször észrevettem, hogy szeretkezés közben fájdalmat érzek. Szárazabb lett a hüvelyem mint a terhességem előtt. Erre a krémre a neten találtam rá. Egyszer már használtam a Gynoflor hüvelytablettát az jó volt. Gondoltam kipróbálom ezt a krémet.

2011. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!