Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Soha nem fogok már meggyógyulni?

Soha nem fogok már meggyógyulni?

Figyelt kérdés

Dec. 31-én kezdődtek a tüneteim. Sűrű sárga hüvelyi folyás, ami pirosra marta a külső területeket és iszonyatosan viszket azóta is, közben méhszájam is vérezni kezdett a gyulladástól. Kaptam sima Klion kúpot, sokat segített, de a végére mégis újból kezdődött az egész. Közben még a Klion előtt vett a doki hüvelyváladékból kenetet, aminek az eredményét tegnap tudtam meg. Streptococcus Agalactiae. Kaptam rá olyan antibiotikumot, amitől kidőltem és aludni sem bírok. (hányinger)

Viszont neten olvasgattam fórumokat, és feltűnt, hogy csak a terhes nőknél veszik észre (kötelező vizsgálat miatt), mert nem okoz az ég világon semmi tünetet. Akkor nekem miért lett ilyen súlyos gyulladásom? :( Több helyen írták, hogy nem gyógyulnak ki belőle, évekig ezzel szenvednek és max csak 1-2 hétre segít az antibiotikum. Weborvosok szintén ezeket írták, hogy nehéz ezzel a bacival.

Volt már ilyen bacija valakinek és ha igen akkor kigyógyult? Családi barátunk mondta, hogy neki is volt ilyen, de neki semmi tünete nem volt, véletlen fedezték fel kenetből.


2011. jan. 11. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem augusztus huszonvalahanyadika óta vannak fertőzéseim folyamatosan, egyik amásikután nulla tünetmentes nappal. Ennek 5 hónapja és még mindig az eredmény nulla, ugyan ott vagyok. Szóval kitartás. Az én problémám nem olyan mint a tied, nekem nem olyan fertőzésem van, de látod ebből sem könnyű kigyógyulni. A stressz már felemésztett.
2011. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon. :( Én is ettől félek, hogy most már vége és soha többé nem leszek ott lent egészséges, ahogy sok is írta itt, hogy évekig szenvednek fertőzésektől. :( Ráadásul a párkapcsolatra is nagy nyomást gyakorol, mivel a szexuális élet kilőve végleg. Kitartást neked is!
2011. jan. 11. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Na igen az fix, ha a mostani kezelésem is lejár akkor ott tartunk majd hogy 6 hónapja nem szeretkeztünk és nem volt semmi, ami hát őszintén megmondom, nagy próbatétel. Nagyon szeretnék már én is kilábalni ebből, és kívánom neked is hogy ne szenvedj vele sokáig.
2011. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetris ***** válasza:
Nem vagyok szakember, de talán segítene, ha kezelgetnéd magad hüvelyi kúpokkal, amik az adott terület mikroflóráját helyreállítanák. A patikus biztos tudna ajánlani ilyet, még el se kell menni a dokihoz.
2011. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kaptam hüvelyi flóra helyreállítót, csak szájon át szedhető formában, 1 havi adagot. Nem akarom magam kezelni, csak azzal, amit a doktor úr felírt. Viszont a gyógyszert ma kihánytam és szenvedek tőle, mert hányingerem van, meg mintha késsel vájnák a gyomrom. :S Iszonyatos fájdalom és hányinger. Holnap megyek vissza úgyis, mert én ezt nem tudom tovább szedni. Megbeszélem még vele a dolgokat.

Köszönöm a válaszaitokat. :)

2011. jan. 11. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!teljes mértékben megértelek:(

szerintem kérj olyan kúpot amit a hüvelyben kell alkalmazni

2011. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!