Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú utazásra érdemes...

Hosszú utazásra érdemes felvenni tena lady pelenkát?

Figyelt kérdés

Két héten belül elutazom Londonba és ha jól emlékszem csak Frankfurtban áll meg menetrendszerint a busz.

Ha nekem két óránként wcre kell mennem, akkor hogyan fogom kibírni?

(lány vagyok)


2011. jan. 11. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Talán előző 2 nap igyál kevesebbet és az ilyen buszokon mindig van wc te nagyon okos!! Máshogy nem mehetne így a busz, vagy több pihenőt kellene tartania.
2011. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Az inkontinenciabetétek arra valók, hogy felfogják az ELCSEPPENŐ vizeletet, nem arra, hogy kétóránként teliből belepisilj.


Amúgy kizártnak tartom, hogy egyszer álljon meg a busz Londonig, ez ostobaság. A belföldi távolsági járatoknak is meg kell állniuk pihenőt tartani. Én a Szeged-Szfvár vonalon utazom rendszeresen, ami 3,5-4,5 óra attól függően, hogy gyorsjárat-e, de már ekkora távon is kötelező legalább egy pihenőt tartani. Úgyhogy azt te sem gondolhatod komolyan, hogy Londonig egy megállás lesz.


Mindenesetre ennek érdeklődj utána és ne igyál sokat az úton, nem lesz baj.


26/N

2011. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Igen, az elsőnek is igaza van, az ilyen buszokon 100%, hogy van WC!!!!
2011. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
87%
Az ilyen buszokon vannak wc-k,de egyébként amikor mi mentünk korfura busszal,a busz 2 és fél,3 óránként megállt,szóval szerintem nincs miért aggódnod.
2011. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Én már voltam Londonban busszal, de úgy tudom kétszer vagy háromszor áll meg a busz. 22 óra volt az út és az biztos hogy nem két óránként állt meg. A wct pedig nem lehetett használni, mivel az öblítője nem működött vagy csak azt mondták, mert drága a karbantartása. :)
2011. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A buszok max. 3-3,5 óránként megállnak, ha esetleg kevesebb ideig birod ki, akkor ha nincs használható WC a buszon akkor igen. Én gyakran, havonta 1-2 szer megyek hosszú 14-16 órás utakra és talán a harmadik út után mindég bepelenkázom magam, volt olyan hogy olyan hosszú sor volt a WC hogy nem jutottam be és a kinok kinját éltem meg utána. Ha Tena lady-re gondolsz az egy betét, ami tényleg csak csepegésre jó, vannak más termékek amik többet felszivnak és akár farmer alá is veheted mert nem látszanak.
2011. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Melyik termékek azok?
2011. jan. 13. 16:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Tena Slip Super/Plus/Maxi. Ezek kimondott felnőtt pelenkák, kis nedvszívású-közepes-nagy.


De van például Tena Pants is, ez ilyen bugyiszerű pelenka, bele kell diugni a lábad, és felhúzni. Igaz buszra nem előnyös mert mindig levetkőzni...

A pelenkát csak átdugod a lábad között.

2011. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Felvettél végül pelenkát utazáskor? Mi volt a tapasztalat?

Én is ilyen cipőben járnék, szerintem nem lenne ciki. Csak érdekelne a tapasztalatod.

2011. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak tapasztalatótt tudok neked írni. Én is sokat utazok busszal. Én hosszú utakra TENA COMFOT MAXIT szoktam használni. Nekem nagyon jól be vált, és sokat feltud szívni.

És könnyen tudom cseréni.

2012. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!