Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közben nagyon megfájdult...

Szex közben nagyon megfájdult a hasam, és még mindig fáj de úgy hogy nem tudok felállni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
nagyon nagyon fáj... nem görcsöl csak fáj ... pisilnem is kéne és nem tudok :(
2011. jan. 11. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvost és kérdezd meg! Ha annyira fáj, hogy nem tudsz felállni, annak oka van. És pihenj sokat, feküdj le.
2011. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy szex közben általában azért szokott fájni a nők alhasa, mert a hímvessző túl mélyre hatol, a méhszájat/méhet bökdösi. De ez a fájdalom tudtommal hamar elmúlik. Ha azóta is ennyire fáj, akkor szerintem inkább hívj fel egy orvost, vagy menj kórházba, mert szerintem sérült a méhed, vagy ilyesmi.
2011. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel benyeltél pár finomságot :D Ezeregy oka lehet, ehhez doki kell. De sztem nem volt tiszta a delikvens szerszáma q:
2011. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
gumival csináljuk mindig :/ eddig sosem fájt :(
2011. jan. 11. 21:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Hátulról csináltátok? Vagy lovaglóban? Úgy hogy mélyre hatolhasson, mert akkor a 76%-osnak igaza lehet...
2011. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
lovaglóban...:/ és akkor most hogyan tovább? 17/L
2011. jan. 11. 21:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor orvos. Gondolom túl mélyre ment az egyik lökés. De nem nagyon várnék az orvossal...
2011. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen :/ túl mélyre ment.. mert ha halogatom milyen következményei lennének?:(
2011. jan. 11. 21:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Mióta fáj? Változott azóta az állapotod? Mert ha nem, vagy romlott inkább, akkor sürgősen orvoshoz kéne menned, mert megsérülhetett a méhed. Én őszintén szólva a helyedben már rég elmentem volna. A szüleidnek nem muszáj elmondanod, hogy mitől fáj, azt elég a dokinál, így elkerülheted a kínos beszélgetést velük.
2011. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
feküdj le pihenni és ha holnap is így fog fájni menj el orvoshoz.
2011. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!