Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 évesen,1 rossz mozdulattól...

18 évesen,1 rossz mozdulattól megfájdult a derekam. Normális?

Figyelt kérdés
Normális az, hogy 18 évesen rossz mozdulat után annyira fájt, hogy arra a lábamra nem is tudtam állni, alig tudtam lefeküdni, majd megfordulni sem? kb.1 óráig masszíroztam sport krémmel, utána már bár fájdalmasan, de ment a járás. Este pedig hallottam 1 roppanást, és azóta sokkal jobb, de még azért fáj mindig. Ez normális emberi dolog, vagy lehet, hogy gerincsérvem van? Egyébként fájt máskort is már, vagy pl. porszívózás után.
2011. szept. 19. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

én 19 voltam, lehajoltam a kádnál hajat mosni...

normális

bármikor megtörténhet az emberrel

2011. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy rossz mozdulat elég hogy becsípődjön egy ideg. Én FOGMOSÁS közben sérültem le 4-5 napra. Nem vicc. A padlón feküdtem mert az ágyon sem maradtam meg. Azért ha gyakran megesik vagy nagyon fáj a hátad nézesd meg dokival!


25/L

2011. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Megnyugtató, hogy másnak is van ilyen fitalon :)

Nagyon sűrűn nem szokott, ha meg sokat kell hajolgatni(pl.porszívózás) akkor tudom hol kell abba hagyni, és másnapra már teljesen jó.

Egyébként nem gondoltam volna, hogy mára már ilyen jó lesz a derekam, megérte a maszírozás, bár egy kicsit fáj ha megnyomom, valószínűleg túl erőssen maszíroztam..:D Illetve a hirtelen mozdulatoktól, vagy a puha ágytól/széktől.

2011. szept. 19. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl erősen nem tudsz masszírozni saját magadnak, ezt hidd el egy masszőrnek.
2011. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha 1 órán át folyamatosan teljes erőből nyomom, akkor sem? Múltkor a vállamat masszíroztam magamnak, és 2 napig fájt, ha megnyomtam..
2011. szept. 20. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, egy rossz mozdulat miatt alig bírtam lábra állni :( nagyon rossz volt, de utána helyrejött minden
2012. jan. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!