Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves multam és még nem...

14 éves multam és még nem jött meg. Az a fehéres cucc viszont fél éve van. Mikor fog megjönni? Jobb lenne túl lenni rajta.

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, lehet hogy egyszerűen csak később érsz ilyen szempontból (egyébként régen egyáltalán nem volt szokatlan, hogy egy lány 14 éves kora után kezdett menstruálni). Mindenesetre a biztonság kedvéért érdemes elmenni nőgyógyászhoz, nehogy véletlenül felderítetlen maradjon egy esetleges szervi ok.
2011. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hallottam már olyanrol is,akinek 16 vagy 19 évesen jött meg. Egy kicsit megnyugodtam.
2011. jan. 12. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
ha már van folyásod, akkor szinte biztos, hogy meg fog jönni. De lehet, hogy csak két év múlva. Nekem is 2,5 évig volt folyásom ;)
2011. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi. :)
2011. jan. 12. 16:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha még nem jött meg, még nem lehet nemi életet élni?
2011. jan. 12. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Mármint fiúval? Mert önkielégítést végezhetsz. Persze, ha úgy döntesz, hogy lefekszel valakivel, akkor az bár nem jó döntés, de te tudod! De akkor is védekezzetek, mert nem tudhatod, hogy mikor van az első peteérésed. És terhes lehetsz. O.o

De ha engem kérdezel, inkább csak akkor feküdj le valakivel, ha már testileg is nő leszel!

2011. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem menstruálsz, az azt jelenti, hogy testileg éretlen vagy a szexre. Persze megtiltani úgy sem lehet.

De legalább védekezz, mert nem tudhatod, mikor van az első peteérésed.

2011. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még egyenlőre nem is szeretnék nemi életet élni. Csak hallottam ezt-azt, hogy egy csaj úgy feküdt le a fiújával, hogy még nem jött meg neki. Szóval nem tudtam eldönteni, hogy mi az igazság. Köszi a válaszokat. :)
2011. jan. 12. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem lehet megmondani, hogy mikor jön meg a menstruációd, de viszont a fehérfolyás csak akkor normális, ha nincs kellemetlen illata, nem csíp vagy viszket a puncid.
2011. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!