Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és egy csomó...

13 éves vagyok és egy csomó félét észlelek a jobb mellemben, mi lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre,hogy a jobb mellemben ilyen "kemény dolog" van,emelett ha "megnyomom" a másik mellemhez képest fáj is,azonban ha semmit sem csinálok vele is,elkezd fájni,persze magától utána elmúlik.

Ez mégis mitől lehet,nagyon félek tőle,hogy ennek nem lesz-e később következménye. :(


2011. máj. 24. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne találgass és stresszeld magad. Irány a doki, megnézi, megmondja.
2011. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólj anyukádnak és menjetek orvoshoz!!
2011. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha szólsz a szüleidnek, és elmentek vizsgálatra. (Legjobb tudomásom szerint a daganat nem szokott fájni. Feltételezem erre gondoltál.)
2011. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen,ez is megfordult a fejemben. Hiszen felkell készülni a legrosszabbra. Az egészben az a fura,hogy 1-2 napja észleltem az egészet,azelőtt semmi.

De ha pár napom belül,nem javul a helyzet szólok a szüleimnek,bár mivel jobb félni mint megijedni,valószinű szólok nekik miharabb.

2011. máj. 24. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hónapokon át hun volt hun nem, hun fájt, hun nep, majd véglelg elmúlt. A nyirokcsomók be voltak gyulladva, tehát gyulladás van a szervezetedben, és valamiért nehezen gyógyul...

De nem ciki az orvos, vannak tini nőgyószátok is, ahol szülő nélkül is foglalkoznak veled....

2011. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem mész dokihoz, úgysem tudsz megnyugodni.
2011. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam,és kiderült hogy valamitől bevan gyulladva és emiatt ilyen görcsfélék is kialakultak ott. Írt ki antibiotikumot,elvileg annak használnia kéne. De köszönöm mindenkinek a választ.
2011. máj. 25. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Öööö...amikor egy kislány melle el kezd nőni, akkor először kemény nagy csomó jön létre benne, és fáj ha hozzáérnek. Ez normális.
2011. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!