Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációs időszakod...

Első menstruációs időszakod az iskolában?

Figyelt kérdés

Írhatsz hosszút is! :)


Kinek mondtad el? Hogyan? Ők hogyan fogadták? Tesiztél? Cseréltél betétet a suliban is? Kiknek volt már meg akkor? Esetleg lettek irigykedőid? Volt esetleg, hogy kihagytad a tanítást emiatt? A fiúk nem tudtak róla?


Ilyenek érdekelnének!


2011. jan. 12. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hét volt a suliban a nyári szünet előtt, aznap tört el a kezem is... :D

Így kihagytam a sulit... :)

2011. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nyári szünet utolsó napján jött meg, pont jöttek rokonok, így az egész család első körben megtudta. Nagyon kellemetlen volt. Az osztályban nem is tudom, kinek mondtam el, de nekem jött meg legelőször, a többieknek jó év múlva.
2011. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

:)

Így neked ez kimaradt :D

2011. jan. 12. 22:07
 4/23 anonim ***** válasza:

már nem emlékszem.

de cikisnek találtam elmondani egy ideig a tesitanárnak, aki pasi volt, szóval úgy tesiztem pár hónapig.

amúgy ez már 7.-ben volt, szóval ahogy egyre több lány kért felmentést tesiből, úgy egy idő után én is összeszedtem a bátorságomat.

és 7.-től már külön volt a tesi a fiúknak, lányoknak, tehát nem tudtak róla. nem hiszem, hogy bárki elmondta volna közülünk a fiúknak, hogy kinek van már meg.

akinek korábban megjött, pl. 11 évesen, azok szintén tesiztek úgy, nem akarták megkockáztatni, hogy a fiúk röhögjenek rajtuk.

a lányok vehettek fel melegítőalsót, és szerintem 6-tól már mindenkin volt is, nemcsak a tornaruha.

2011. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

1. Barátaimnak :) A közel állóknak :)

2. Hát...Igazából észrevették hogy rosszulvagyok és kérdezték beteg vagyok-e..én meg csak szolidan "női bajok :D"

3. Mivel nekik már mind megvolt, ezért aztmondták "Üdv a pokolban" :D:D

4. Én tesiztem, hisz nem voltam mindig rosszul. Amikor rosszul voltam vagy nagyon erős volt akkor nem..:D

5. Mindenkinek rajtam kívül...Ja nem... Még van 1 lány Akinek még nincs :D

6. Igen ez a lány :D

7. Igen, amikor olyan gyomorfájás jött rá hogy nem tudtam menni...:S

8. De tudnak, mért ne tudnának? Mármint..Én nem mondtam nekik dehát szerintem lerí a lányokról.:D

na enyni :D

14/L

3.

2011. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

22:07


ez gáz. Szerencsére én a 2. voltam :)

Az pont jó. :D

2011. jan. 12. 22:08
 7/23 A kérdező kommentje:

ó, jött még 2 válasz :D

Köszi nektek!

2011. jan. 12. 22:09
 8/23 anonim ***** válasza:
22:07-es vagyok. A gáz az volt, hogy anyum sem tudta, milyen betétek vannak mostanában, vagyis akkoriban, mert ő akkor már vagy 7 éve nem menstruált, kivették a méhét. Szóval a bolti eladóktól kellett tanácsot kérni, melyiket ajánlják. Mindezt egy kisvárosban... Képzelheted. :-) Azóta nincs ilyen problémám, tegnap egy flörtölő pénztárosnál fizettem a tamponért, eszembe nem jutott zavarba jönni.:-)
2011. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
hát nekem szerencsére augusztus közepén jött meg előszőr,így nem rögtön suliba kellett megszoknom. nem mondtam el senkinek az osztályból. természetesen cseréltem.. nagyon rossz volt,mert féltem h átázok vagy ilyesmi. tesiztem ugyanígy,eleinte nem is voltak görcseim,aztán mikor rátértem a tamponra akkor már kezdtem görcsölni,de veszek rá be gyógyszert,bár általában nem hat. próbálok nem tudomást venni arról,hogy görcsöl a hasam,odafigyelek arra,hogy tesiznem kell,így néha el is felejtem,hogy mi a bajom.xd tamponnal sokkal jobb,mert ha érzem,hogy már vmi folydogál belőlem csak akkor van baj,betétnél viszont ugye végig folyt,így nem tudtam,hogy pontosan mikor áztam át:O kb a 4.nek jött meg nekem a lányok közül. fiúk nem törődtek ilyenekkel,amúgy kb 7.től mindenről lehet velük beszélni,akár erről is. nálunk úgy van,hogy a 2 évfolyam össze van vonva,így A-Bs lányok és A-Bs fiuk tesiznek együtt. hát az évfolyamtársaim lányok volt hogy beszólogattak(nem csak nekem) aztán mikor nekik is megjött igencsak befogtákxd
2011. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Na ez ismerős...

Én vidéki vagyok, ahol mindenki ismeri a másikat. Az eladónők meg, fogalmazzunk szépen, pletykás öregasszonyok. xD Képzelheted... Mindenbe beleütik az orrukat, hát még ebbe. :D

2011. jan. 12. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!