Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációs időszakod...

Első menstruációs időszakod az iskolában?

Figyelt kérdés

Írhatsz hosszút is! :)


Kinek mondtad el? Hogyan? Ők hogyan fogadták? Tesiztél? Cseréltél betétet a suliban is? Kiknek volt már meg akkor? Esetleg lettek irigykedőid? Volt esetleg, hogy kihagytad a tanítást emiatt? A fiúk nem tudtak róla?


Ilyenek érdekelnének!


2011. jan. 12. 22:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

22:16

a tiéd kimaradt! xD

Köszi a választ! :P

2011. jan. 12. 22:19
 12/23 anonim ***** válasza:

"Azóta nincs ilyen problémám, tegnap egy flörtölő pénztárosnál fizettem a tamponért, eszembe nem jutott zavarba jönni.:-)

"

Nekem egy barátnőm járt úgy, hogy a non-stopba kellett szaladni éjjel betétért. Egy fiatal jófej srác volt az eladó. Szerencsétlen már nyakig benne volt a betétes dobozokban, mert nem találta a szárnyasat:) Nem tudta a kettő csomagolását megkülönböztetni:) Szegény barátnőm már fülig vörös volt, mire a srác kuncogva:- na addig nem mész haza, amíg el nem magyarázod nekem a kettő közti különbséget! Úgy fest, nagyon tájékozatlan vagyok:)

2011. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

11 voltam mikor nekem megjött, valószínű én lehettem az első. Csak az ofőmnek mondtam el, és tesiztem úgy is. Évekkel később kezdtem jobban görcsölni akkor meg már másik suliba is jártam.

Miért tudtak volna róla a fiúk? Szerintem 10-12 évesen fingjuk sem volt róla mi az egyáltalán. :-D

22/N

2011. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

22:20


Hát pedig már tudják...

Főleg azért mert nekünk is 5.-ben volt felvilágosítás :)

2011. jan. 12. 22:23
 15/23 anonim ***** válasza:
22:07-es vagyok ismét (de jó nosztalgiázni - bár sejtem, hogy pár évvel idősebb vagyok tőled, kedves kérdező:-)) - szóval nálunk tudtak a fiúk a dologról, nem volt benne semmi különös. Valahogy nekik is, nekünk is természetes volt a dolog. Most meg, így 25 éves fejjel teljesen természetes.:-) Úgy veszek ilyen intem termékeket, mint pl. egy zsemlét. Korábban volt pár kellemetlen szituáció, így hozzászoktam. (Egy évvel felettem járó srác szólt, hogy foltos a nadrágom; fiú osztálytársammal vettem betétet; nagyon jóképű, fiatal tanárommal összefutottam a Tesco betétes részénél, stb, stb.:-)
2011. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

11 éves voltam éppen apukám szüleinél nyaraltam faterral. Egyik este láttam egy nagyon apró barnás foltot a bugyimon, ez kissé elgondolkodtatott. Ezért éjjelre beraktam egy zsebit. Másnap reggelre semmi. Még azért reménykedtem, ezért másnapra is beraktam egyet.

A WC-n láttam pár óra múlva, hogy megjött. Nagyon örültem, de aztán baj volt, mert nem volt betétem. 2 napig gondolkodtam, hogyan mondjam meg apámnak, de nem mertem:) Addig rohamosan fogyott a zsebkendőkészlet.:)

Tesiből kénytelen voltam felmentést kérni, mert abban az évben úszás volt. Nagyon ciki volt, de a tesitanár pasi teljesen természetesen vette, csak mindig kérte az igazolást. Akkor volt csak szigorú, amikor látta, hogy valaki vissza akar élni ezzel. Valamiért röntgen szemei voltak.

a suliban cseréltem betétet, együtt mentünk a csajokkal betétcserére:)

Én annyira örültem, hogy az összes lánynak elmondtam az osztályból:) ők meg irigykedtek:)))

A fiúk az elején felforgatták a táskámat, ment a betétlopás, de helyette tampont tettek a táskámba, amit más csajtól loptak:) Nagyon hülyék voltak, de sokat nevettünk együtt velük is. Még azóta is nevetünk, ha szóba kerül az osztálytalikon:)

30/L

2011. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 12. 22:31
 18/23 anonim válasza:

Én pont abban az évben menstruáltam először, amikor új suliba jöttem. a hetedik osztályt kezdtem itt.

kb mindenkinek megjött, csak 1-2 embernek nem.

nekem kb este 10kor jött meg, szóltam anyunak.

előtte aztmondtam, minden osztálytársamnak h már megvan, mert kiközösítették azt, akinek nincs. igazából mellem is van, ugyh hihető volt. ezek után nem tudtam elmesélni senkinek sem.

soha nem hagytam ki emiatt sulit, tesit, táncot. semmit.

a mi osztályunkban a fiúkkal erről nyiltan beszélünk, megértik ha nyűgösek vagyunk, szoval ez itt nem ciki.

remélem tudtam segiteni. (K)

2011. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

köszi! :)

De jó nektek, hogy a fiúk, ilyen érettek. :(

2011. jan. 24. 18:34
 20/23 anonim válasza:

01-23 19:55-as vagyok.

nálunk 'túlértettek' is, mert egy lány van csak akinek nem jött meg és folyton evvel szekálják. de mindenki...

2011. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!