Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hónaljam fekete, olyan...

A hónaljam fekete, olyan mintha koszos lenne és ez nagyon zavar, de egyszerűen fogalmam sincs, hogy mitől lehet ez és, hogy hogyan tüntessem le!?

Figyelt kérdés

Már régóta ilyen,szóval nem most alakult ki!

Hogyan"fehéríthetném"ki?

Kérlek,hogy segítsetek,mert semmi ötletem nincs,hogy hogyan tüntessem el!

Kérlek,hogy írjatok minél többen!

Előre is köszönöm!

Üdv!


2009. jan. 31. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Hogyhogy fekete?

Olyan, mintha lebarnultál volna,és lekoptál volna de a hónaljban sötétebb maradt? Mert nekem a köldököm ilyen. Egy ruhával le szoktam dörzsölni a legfelsőbb bőrréteget, és akkor már egyszínű a testem többi részével.

2009. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyan,mintha koszos lenne,ezt nem tudom jobban leírni,jóval sötétebb itt a bőröm,mint a testem többi részén!

Sajnos nekem nem segített a dörzsölés...én már dörzsöltem,sikáltam,mindent csináltam vele és mégis ugyan olyan maradt!

Kérlek,hogy segítsetek és írjatok minél többen!

2009. jan. 31. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pigmentproblémára tippelnék,vagy májfoltra,ezektől lehet olyan,ezt nem tudod leszedni,esetleg egy bőrgyógyász tudna konkrétan segíteni,ha látná mi is az pontosan.
2009. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg túlsúlyod?

A gyakori erős izzadás is okozhatja.

2009. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen én voltam vele bőrgyógyásznál, azt mondta teljes normális, egyszerűen csak alapból barnább a bőröm és ez a hajlatokban még barnábbnak látszik. Sajnos semmit nem lehet vele kezdeni, de a kreol bőrű nőknél gyakori.

2009. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem nincs túlsúlyom,176 cm vagyok és 58 kg!

És igen,kreol bőrű vagyok!

Akkor ezek szerint ezt sehogy nem lehet eltüntetni,még orvos segítségével sem?

Kérlek írjatok,köszi!

Üdv!

2009. jan. 31. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha rendesen tisztálkodsz nem lehet kóros dolog. Nekem például a nagyajkaim bőre olyan sötétebb :S de tisztálkodok rendesen, ápolt vagyok, kicsit néha zavar-de a volt barátom például észre se vette :)
2009. jún. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!