Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Le szeretném szedetni az...

Le szeretném szedetni az arcomon lévő szemölcsöt kb 2-cm és fekete : S engem nagyon zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bőrgyogyásszal szeretném le szedetni az sztk ban. A gond csak az hogy az eggyik ismerősöm sztk-ban szedette le és neki nagyon csunya lett mintha kilenne égetve onann valami : S hol érdemes ilyet csináltatni és kb menyibe kerül ha nem sztk?? (köszi a válaszokat) 19L
2010. szept. 5. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
van ilyen szemölcslefagyasztó a boltban még a tv is reklámozta esetleg azt kipróbálhatod bár nem tudom mennyire hatásos
2010. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egaver szemölcs ecsetelő. 10ml 1400 Ft. Gyógyszertárban nézd meg. Vény nélküli :) De az a reklámozott fagyasztós is jó lehet, csak annak most nem jut eszembe a neve.
2010. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,de ez nem olyami szemölcs amit le lehet fagyasztani hanem mindenféle képppen orvos kell hogy leszedje,születésem óta ottvan
2010. szept. 5. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:

a wartner nem jó ilyenekre.ha magándokihoz mész 20 ezer ft /db

van konzultáció dij,ami 5 ezer ft körüli,ha megcsinaltatod akkor ezt elengedik.

2010. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod
2010. szept. 6. 19:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szemölcsöd hanem anyajegyed van.

A heggyógyulás egyénfüggő. Ha "sz@r" a bőröd akkor tök mindegy hogy magánklinikán szedik le 50 ezerért vagy SZTK-ban ingyen

2010. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban vény nélkül kapható szemölcs lefagyasztó.gyökerestől eltűnteti a szemölcsöt.szerintem megéri.4000ft asszem
2010. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve égettek le az arcomról egyszerre hármat. Akkor darabonként 5000.- Ft-volt, tehát összesen 15.000.- Ft-ot fizettem. Maga a "műtét" nem fájt és utána sem éreztem semmit, ami viszont nagyon rossz volt, az az érzéstelenítő injekció beadása, vagyis maga a szúrás, az arc azért mégiscsak érzékeny terület. Arra számíts, hogy legalább 2 hét a gyógyulási idő, addig elég csúnya sebekkel mászkáltam. De nem bántam meg!
2010. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt, hogy lézerrel végezték a "műtétet". És csak néhány percet vett igénybe az egész.
2010. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!