Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől repedt ki ott lenn a...

Mitől repedt ki ott lenn a bőrőm? Milyen betegség ez? V csak vmi fertőzés? Vérzik is és már pisilni sem merek, annyira fáj!

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos
2011. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok kérdést kellene feltenni még, de annak alapján amit leírtál, én húgycsőgyulladásra gondolok elsősorban. Több oka lehet, mindenképp orvos szükséges. Nem érdemes tovább húzni az időt, tényleg.
2011. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
100%

A többiekkel egyetértve én is az azonnali orvosi ellátásra szavazok. Amíg eljutsz a dokihoz, Neogranolmon kenőcs segít, hogy ne fájjon annyira pisiléskor. Ez a kenőcs a kiszáradást is gyógyítja, és elősegíti a hámosodát. Ezt kisbabáknál is szokták használni, úgyhogy nem lesz tőle bajod.

De minél előbb lásson orvos, ez most a legfontosabb. Jobbulást kívánok!

2011. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam,mert mikor kezdődött ez az egész,akkor a hugycsövemnél váladékozott!Próbáltam mar neogranomonnal,canestennel,de mdegyik csíp!Mit ír fel az orvos?Lehet h megkatéterez?Esetleg befektet?Mitől alakult ez az egész ki?
2011. jan. 13. 18:27
 5/5 tetris ***** válasza:

Ha gombás fertőzésed van, akkor biztos, hogy nem fognak megkatéterezni, mert akkor a fertőzést felvinnék egészen a vesékig.

Inkább csak megnézik, aztán kapsz rá vmi kencét, vagy bogyókat kell szedned. Ennyi.

2011. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!