Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha olyan fiúval fekszem le,...

Ha olyan fiúval fekszem le, akinek én vagyok az első partnere akkor is fenyeget valami betegség, v fertőzés v akármi? (ha igen, mik ezek? )

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyszer ezt a kérdést feltettem a nőgyógyászomnak. Kiröhögött. :-( Pedig komolyan kérdeztem.


Azóta már másik, normális nőgyógyászom van, és olyan férjem, akinek én vagyok az első szexuális partnere. Nekem meg ő. Egyikünk se kapott el semmit a másiktól.

2010. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyes szexuális betegségek nem csak közösüléskor terjednek hanem akkor is ha pl. szájjal elégít ki valaki pl. gonorea

de ha ilyen kapcsolata sem volt a fiúnak akkor nem kaphatsz el nemi betegséget. de azért nehogy átverjen, tudod mondani sok mindent lehet...

2010. márc. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!