Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 6 -7 db antibiotikumot...

Ha 6 -7 db antibiotikumot veszek be egyszerre mi történik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lesz egy köröd a kórházban, gyomormosás céljából... Ne csinálj hülyeséget...
2011. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de a tünetek érdekelnek
2011. jan. 13. 20:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért tennél ilyet? Meg nem halsz antibiotikumtól :), de frankón lehetnek következményei - gondolom. Nem gondolom, hogy azonnal. Gondold át, miért is akarod ezt tenni - és változtass az okon, amiért tenni akarod!
2011. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20:44 Felteszem rajta van a betegtájékoztatón, mi történik, ha túladagolod.
2011. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az nem tudom hol van nekem csak maga az a papír rész van meg amibe bele vannak csomagolva a tabletták
2011. jan. 13. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ennyi bogyót bevenni? Valami baj van?
2011. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

visszafordíthatatlan ami 20 évig még sújtani fog

..

érdekes hogy itt mindenkit érdekel minden pedig nem is ismerjük egymást

aki meg ismer le se szar

nah kösz h kiadhattam magam

tehát akkor semmibajom nem lehet ha beszedem egyszerre max egy gyomormosásra bevisznek?

2011. jan. 13. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Passz. Ne kérd, hogy mondjuk meg, hogyan nyírd ki magad! Amúgy igen, így szokott lenni, hogy aki ismer, leszar, az ismeretlenektől sokszor több segítséget kap az ember. Inkább írd meg ide, mi a baj, majd ledumálunk, hidd el! :)
2011. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen tonkrevagod a gyomrod es a beleid termeszetes bakteriumkornyezetet, es esetleg egy collitis ulcerosan ne lepodj meg par ev mulva. Nem tudom hogy erre miert van szukseged. Ha egy antibiotikum nem hat a bajodra, akkor hat sem fog, de ha igen, akkor minden napra egy, es ugy is hasznalni fog.
2011. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel itt mindenki anonim,meghallgat.A barátaid meg úgy sem érnek rád,és nem szeretik hallgatni más bánatát,de itt a neten maradhatsz anonim és írhatsz bátran,vannakerre oldalak is.
2011. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!