Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a bőrszál a nemiszervem...

Mi az a bőrszál a nemiszervem bejáratánál? Keresztbe megy a lyukon, nehezítni a tampon kivételét. Csak nekem van ilyen, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Beleakad a tampon, nehezebb kivennem. Múlthét szombaton mikor együtt voltam a barátommal, rögtön utána (és vszeg közben is) erősen véreztem (nem menstruáció), és késöbb láttam hogy ez a szál elszakadt. Fájni nem fáj, nem is érzem, de látom a két végén a heget. Baj lehet? Nem mentem el orvoshoz, nem is akarok. Ja és nem voltam szűz több mint 2 éve. Ilyen másnak nincsen?
2009. febr. 1. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így voltam pár éve,már eléggé zavart engem is főleg tampon cserénél.Elmentem dokihoz,aki azt mondta hogy vagy a szűzhártya szakadt rosszul,vagy valami vadhús.Mondta hogy nem ártalmas,de jobb ha nincs ott.Elkötötte két szélén,utána átvágta középen,és mondta hogy pár nap alatt leszárad,semmi nyoma nem maradt.Egy kicsit fájt,de jobb volt utána hogy nincs ott.
2009. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem elszakadt konkrétan. Most mitnha két kis szál lógna ki. Hogy köti el? Az nem fáj? szerintem inkább nem megyek orvoshoz. 2 hónap mulva úgyis muszáj gyógyszer miatt. Ne aggódjak?
2009. febr. 1. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmennék... Azt írta az előző válaszoló, hogy kicsit fájt, tehát nem volt vészes, biztos ki lehet bírni.. Bár elhiszem, h félsz, de hamar túlleni az ilyeneken... Meg ha olyan van ott, aminek nem is kellene, az nem valami jó... szerintem menj el és megoldódik a gondod!
2009. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Közvetlenül a hüvely falánál cérnával szorosan elkötötte hogy megszűnjön benne a vérellátás,és magától leesett pár nap alatt.Fájt egy kicsit mikor csinálta,de utána már nem.Mindenesetre jobb lenne megmutatni orvosnak.
2009. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ilyen nekem is vagy nekem egy kicsit beljebb a hüvely bejáratomnál, én is ki akarom műtetni

az első válasz adótól kérdezem h nagyon fáj? nem adnak érzéstelenítőt?

2009. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!