Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bennem maradt tamponrész,...

Bennem maradt tamponrész, okozhat komolyabb bajt?

Figyelt kérdés
Nem sok időről van szó, csak ma mikor mosakodtam, megéreztem, hogy bennem van valami, kivettem és egy kis tampon darab volt (ami leválik a tetejéről). Még "friss" volt, de mi van, ha mondjuk nem veszem észre? Mással is előfordul? Nem okoz semmit, ha gyorsan eltávolítom?
2011. jan. 15. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy kisebb darab volt, az nem okoz gondot, valószínűleg a hüvely váladékozása miatt kijött volna magától is egy kicsit később. Az viszont problémás, ha "eltömi" a hüvelyt, méhszájat.
2011. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát egy kisköröm (kisebb fajta) méretű volt, de oldalt (szóval nem pont a méhszájnál hanem arrébb éreztem meg, dehát nem lehet tudni mikor hol van... igyekszem odafigyelni rá, csak ijesztő volt, mikor megéreztem...
2011. jan. 15. 23:38
 3/9 A kérdező kommentje:
de köszi a választ! :)
2011. jan. 15. 23:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem használok én tampont, csak betétet. Mindig is ez volt a félelmem.
2011. jan. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

használj valami normális márkát és nem lesz bennmaradó darabka + időben ki kell szedni


nagyon komoly gyulladásokat okozhat az ilyen

2011. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ob-t használok, azt hiszem az elég jó márkának számít :)

az idővel, meg, hogy nem volt bent extrém ideig, normálisan ahogy kell.

2011. jan. 16. 09:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig csak betétet használok. A nőgyógyászom sem javasolja a tampont, felesleges irritációt okoz.
2011. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig betétet használok,és nekem is ezt tanácsolja a dokim!Ki lehet bírni azzal is:)
2011. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sokat gondolkodtam, hogy vissza kéne váltani betétre, de engem nagyon zavar.. képtelen vagyok megszokni. ritkán szoktam itthonra, ha már kevésbé van meg, de elmenni úgy itthonról nagyon rég nem tettem... érdemes lenne pedig átgondolni, mert az egészségem sokkal többet ér..
2011. jan. 16. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!