Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veres folyasom mitol lehet?...

Veres folyasom mitol lehet? Dec 30 an jott meg kb 4 napig, ahogy szokott, de azota is van pecsetelo veres folyas.

Figyelt kérdés
Ez most nagyon durvanak fog hangzani, de a menszesz alatt kb a negyedik nap volt bentfelejtettem a tampont es ugy szeretkeztunk. Azt ereztuk hogy iszonyat budos valami. Nagyon megijedtem, de meg aznap este rajottem hogy a tampon. /remelem tobb nincs fent :) tudom nem vicces , csak probalom nem ugy felfogni amennyire durva voltam., igy konnyebb/ szoval azutan egy/ket napig pecsetelo verzesem volt. majd elmult. par napja egyutt voltunk ismet, de azota megint pecsetelo verzes. Tudom orvos, de kulfoldon elek, es nagyon nem egyszeru nekem itt orvoshoz mennem papir es penz hiany miatt. Csak ha valakinek volt mar hasonlo tapasztalata az erdekelne. Mehrak, mehszajseb elkepzelheto?
2011. jan. 16. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

hát pedig muszáj lesz dokihoz menj, mert valószínűleg a méhszájat megsértettétek a tamponnal (amúgy nem értem, nem volt gyanús, hogy kilóg a cérna????)



mindenesetre egy ideig talán nem kéne szexelni, mert felsértitek a sérülést minden egyes alkalommal

2011. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valami csúnya gyulladás lesz, irány a doki, ha nem akarsz később meddő lenni, illetve nem akarod, hogy a gyulladás a méhedet, petefészkedet is elérje, ami azon túl, hogy baromira fáj és nehezen kikezelhető, komolyan veszélyes is.
2011. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy orvoshoz kellene mennem , de tenyleg bonyolult. valamit kitalalok. :( termeszetes modon nincs valami gyogymod?
2011. jan. 16. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:

de van természetes gyógymód: elmész az orvoshoz

itt most az életeddel játszol, mert a meglévő sérülésből és kisebb gyulladásból, ha nem kezelteted, akkor nagyon hamar lesz egy komolyabb, akár gennyes gyulladás is, az meg vagy megöl, vagy hónapokig kórházban feküdhetsz és méhed az nem lesz többé

2011. jan. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!