Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? 22-én van a...

Mit csináljak? 22-én van a felvételi és nekem pont akkor fog megjönni! Általában nagyon rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
Nem lehet előrehozni vagy eltolni egy napot ? Vagy bármi más tanács?( Anyut nem szeretném megkérni hogy vegyen algoflex m-et mert nem bírok erről beszélni vele..egyáltalán azt se tudom hogy jó e az a gyógyszer)
2011. jan. 16. 18:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Reménytelen eset vagy :D
2011. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vegyél Algoflex M-et, nem fognak hülyének nézni és sokat segít.:) Nagyon prűdek a szüleid vagy miért nem mersz velük beszélni erről? Az szerintem normális, bár kétségtelen, hogy ritka, hogy ha anyukád hozza fel a témát akkor nem örülsz neki, hiszen ezekről a dolgokról akkor kéne beszélgetni mikor neked van rá igényed, főleg ha ilyen érzékenyen érint a téma.

Használsz amúgy tampont? Nekem csökkent a hasfájásom, ha tampont használtam, bár lehet, hogy ez egyéni...:/

Szóval nyugodtan menj el algoflex M-ért, nem lesz gázos.:)

L/16

2011. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

A patikában naponta több száz ember (najó kicsit túloztam:D) megfordul.Az ott dolgozó gyógyszerészeknek pedig az a feladatuk, hogy kiszolgálják az embereket, tanácsot adjanak, segítsenek.

Teljesen természetes dolog, hogy egy tini bemegy és vesz egy doboz algoflex-m-et, vagy nospa-t.Senki nem nézne hülyén rád.

Én már férfi gyógyszerésznél is vettem nospat, sőt intimtörlőkendőt is.

Ez teljesen természetes dolog.

Lehet, én értelmeztem rosszul, de ezek szerint eddig mindig hagytad, hogy görcsölj és nem vettél be gyógyszert, mert te nem akarsz venni?!Ez butaság.

A felvételit pedig kár lenne elrontani emiatt.

Nem biztos, hogy olyan sokat számítana, ha emiatt fellebeznél.Az életben sem lehet fellebezni a dolgok alól, ha éppen menstruálsz.



Menj el szépen a patikába vegyél egy doboz algoflex-m-et vagy nospat (a nospa 500Ft körül van, most vettem én is).A felvételire pedig tegyél fel tampont, plussz ha erős a vérzésed egy betétet a bugyiba, így nem fogsz átázni.


Sok sikert a felvételihez!:)

15/L

2011. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

A héten rászánom magam és elmegyek. És megfogadom a tampon-tanácsot is:D

2011. jan. 16. 21:13
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Algoflexet a várható menzesz előtt elkezded szedni 3 nappal (napi 2 a 400 mg-ból), akkor egyáltalán nem lesznek görcseid. Ezt a nőgyógyászom ajánlotta.

Az Advil ultra forte-nak jobb a felszívódása az Algoflexnél. Emellett ha veszel 1 doboz Advilt és 1 doboz NOSPA Fortet, akkor sokkal gazdaságosabban kihozod, mintha Alégoflex M-et vennél!


A menzesz nem szégyen dolog. A szégyenlősség stresszel és a stressz erősíti a fájdalmakat.

Ez is a felnőttséghez tartozik, hogy elmész magadnak gyógyszert venni, ha szükséged van rá.Egyébként is, éppenséggel másnak is kiválthatod a gyógyszert.

Nehogy azt hidd, hogy a patikus nem tudja alapból, hogy menstruálsz. Nem abból fogja megtudni, hogy NOSPÁT veszel.

2011. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
En csak a tamponkerdesre reflektalnek. Ovatosan vele, mert nagy valoszinuseggel mehszajsebet okoz, abbol meg nagyon sok mas galiba lehet. Nekem is volt, fagyasztassal szedtek le, majd osszecsinaltam magam. En is tampont hasznaltam, tobb emberrel beszeltem, szinte egyenes aranyossag van a tampon es a mehszajseb kozott. A korhazban fekudtem nogyogyaszaton, a szomszed nonek P3 as mehszajsebe volt, amiatt mutottek. Nem mondom, hogy egyszer egyszer ne, de rendszeresen, foleg ejszakara ne hasznald. Nem a temaba vag, de tenyleg csak jot akarok neked. Van meg " ellentampon" nak nevezett termek, valami antibakterialis cuccal van atitatva, azt is patikaban lehet kapni, arra a fentiek termeszetesen nem vonatkoznak.
2011. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. jan. 17. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!