Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Őrülten fáj. Lép vagy vese?

Őrülten fáj. Lép vagy vese?

Figyelt kérdés
helló.a hasam bal oldalán nagyon fájó érzés keletkezik ahányszor megmozdulok vagy ha elnevetem magam..ma összeestem és nemtudtam felállni egy ideig.az a gond hogy nemtudom eldönteni lép vagy vese e..nincs véres vizeletem, nem fáj a bal vállam, csak egyszerűen nagyon fáj
2011. aug. 12. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen miért nem vagy még az orvosnál? Ha esetleg komolyabb bajod lesz, akkor utána boldog leszel, hogy ahelyett, hogy orvoshoz mentél volna elöször meghallgattad, hogy mit irnak olyanok, akik egytészt nem érteken hozzá, másrészt meg neten keresztül nem is tudnának megvizsgálni.
2011. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Irány az orvos!
2011. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem ezt a választ már nem tudtad elolvasni, mert épp az ORVOSNÁL vársz a sorodra.
2011. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A veséd a hátadnál fáj,szóval ez valami más,még lehet bél és hasnyálmirigy is.A belgyógyászaton biztos szívesen várnak.
2011. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!