Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fonttoos, ha egy korty sör...

Fonttoos, ha egy korty sör tényleg vese és májtisztító lehet vagy ez csak kamu?

Figyelt kérdés
Ettem ma chipset...vagyis ilyen kis izét és félek a májam miatt....nincs baja, de nem akarom elrontani sem. Szerintetek egy korty ör az tényleg kissé tisztít, mert egyszer ezt mondta egy orvos...17 vagyok...szerintetek ér valamit ?
2011. jan. 22. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a sör a vesét tisztítja jól, de lehet, hogy a májat is. Viszont egy kis csipsztől a májadnak semmi baja nem lesz, főleg nem 17 évesen. Ha mindennap lenyomnál egy zacskóval, nem ezt mondanám, de egy alkalomtól semmi bajod nem lesz. Igyál egy kis vizet, hogy a só ürüljön, és ennyi.
2011. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Spektrumon van egy műsor a What's good for you (Tények és tévhitek magyar címmel) és ebben hosszasan tesztelték a sört és hatásait.

Végeredmény az lett, hogy nőknek napi egy pohár (250ml) férfiaknak napi egy korsó (500ml) kifejezetten egészséges, mert nem csak a vesét tisztítja, hanem az ereket is, jó hatással van a szívre és egyébként a rák kialakulásának esélyeit is csökkenti. Bár utóbbihoz napi 8 litert kellene meginni. :)


Szóval kis mennyiségben hasznos.

2011. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sörnek tényleg vannak pozitv hatásai, viszont ha ma ettél csipszet, attól semmi baja nem lesz a májadnak, főleg, ha egészséges. Ha mindennap ennél(van olyan, aki csak azt eszik...), az már káros is lehetne, de ha néha eszel, azzal nincs semmi baj a világon.
2011. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
te hülye vagy már ne is haragudj. 17 évesen ilyen szinten állsz... szerinted mi bajod lehet a chips-től?
2011. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ha elolvasnád mi van a hátoldalán megtudnád....persze gondolom nem érted, szóval tök mind1 neked :)

Kellemes napot....

2011. jan. 23. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
szerinted nem tudom mi van a chipsben?én se szoktam enni semmi gagyi kaját, de ha ennék egy adagot még nem halnék bele... túlzásba se kell esni
2011. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!