Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg vagyok ijedve, mi lehet...

Meg vagyok ijedve, mi lehet ez? Nőgyógyászhoz csak jövő héten tudok menni, de addig már megőrülök, ha valakinek hasonló gondja volt, talán tud segíteni. (lent)

Figyelt kérdés
Kb. egy hete történt meg az első nemi aktusom, aztán rá pár napra megjött a menstruációm, és mondhatni azzal egyidejűleg jelentkezett ez az égető viszkető érzés a hüvelyem környékén. Én ott lent a bőrt pirosnak látom, és olyan mintha ki lenne dörzsölve. Ez gomba lehet? Vagy csak simán kidörzsölődött ott a bőr és elfertőződött? Esetleg van valami, amivel nyugtatni lehet mert elég kellemetlen. Köszönöm a segítséget!
2011. jan. 17. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez bizony gomba. Tiszta kézzel nyúlkáltatok oda, használtatok óvszert?

Menj a patikába és kérj Canesten krémet, vagy Canesten Kombit, ez kicsit drágább (2500 ft körül, a krém 1200 kb). A kombi tartalmaz 3 kúpot és egy krémet, értelemszerűen elolvasod hogyan kell alkalmazni, krémmel pedig kened folyamatosan napi többször is. Ez enyhíti a viszketést, égést. Orvoshoz mindenképp menj majd el, mert ez csak enyhíti a tüneteket, nem gyógyít meg, felülfertőződés is előfordulhat!

2011. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Menj el orvoshoz, ez hüvely gomba lesz!! Nekem ugyanez volt, írt rá nekem az orvos hüvelykúpot( Mikogalt) és tablettát ( Dermyc et). A canesten kombi szinte semmit nem ér, az nem kiöli a gombát, hanem 1 időre megszünteti, de később ujra kiujul.
2011. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pedig volt óvszer meg tiszta volt természetesen a kezünk is, mégis, mondjuk régebben is volt problémám, de akkor nem ilyen erős tüneteket tapasztaltam.:(
2011. jan. 18. 10:24
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy az óvszerre vagy akkor allergiás.
2011. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő is menjen orvoshoz, különben visszafertőzhet.
2011. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!