Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét péntekre NEM várom....

Jövő hét péntekre NEM várom. Van még itt valaki hasonló helyzetben? :-)

Figyelt kérdés
Tudom, türelmetlen vagyok... de úgy szeretnénk már babót... jövő pénteken kell megjönnie, tiszta idegölő ez a várakozás... Ti hogy vagytok ezzel? Másnak is ilyen nehéz türelmet gyakorolni? :)
2011. júl. 22. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
"babót"? Tolkien-rajongó vagy? :D
2011. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem kedden kellene megjönnie.

nem tervezett baba lenne de én nagyon örülnék neki.azért reménykedek meg nem is:)

teszteltem már a héten de az negatív lett.

majd meglátjuk mi a helyzet.

drukkolok neked!:)

2011. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én jövő szombatra nem várom. Én is alig bírom kivárni, hogy végre tesztelhessek. :) Úgy érzem, most sikerült. :)

Érzel valamit? Első baba lenne? Görbét vezetsz?

2011. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem vagyok egyedül :) Első baba lenne, nagyon várjuk :) Görbét nem vezetek, bár itt gyakran látom hogy milyen sokan csinálják, lehet hogy én is elkezdem :) Tünet semmi sincs, ha csak az nem, hogy magasabb a hőm pár napja. De inkább nem beszélek be semmit magamnak :) Nagyon szorítok mindenkinek :)
2011. júl. 22. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap kellett volna megjönnie, eddig semmi, de nem merek tesztelni, nehogy negatív legyen. Úgy döntöttem, hogy vasárnapig reggel megcsinálom. Esetleg hétfőn, remélem addig nem lesz semmi.
2011. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozom én is hozzátok, én keddre nem várom. Én nagyon türelmetlen ember vagyok, éppen ezért csalódtam már sokszor amikor idő előtt el lőttem a teszteket... Most nem tesztelek addig amíg nem késik, már 2éve várunk a csodára :)

Cicifájdalmon kivül semmi tünetem sincs.

Drukkolok Nektek :)

2011. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

második vagyok.nekem reggel megjött:(


drukkolok nektek!

2011. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( No de majd legközelebb, nagyon szorítok Mindenkinek!!!
2011. júl. 25. 08:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy álltok lányok? Mi a helyzet? Éreztek valamit? Nekem majd szétrobbannak a cicijeim... de próbálom nem belemagyarázni, hátha mégsem a babó jele...
2011. júl. 25. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!