Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúr, viszket a mellem, mitől...

Szúr, viszket a mellem, mitől lehet?

Figyelt kérdés
53 éves vagyok, nem vagyok terhes,kb. 3 hete /nem rendszeresen/ érzem, hogy szúr és viszket hol az egyik, hol a másik mellem. Miomám van, de redszeresen járok nőgyógyászati ellenőrzésre.
2011. jan. 18. 14:38
 1/2 tetris ***** válasza:
Helló! Nekem is szokott lenni ilyen, és miómám is van nekem is. Szerintem a klimaxszal együttjáró hormonális változások okozzák nekünk ezeket. Ha rámjön ez a vakarózhatnék a mellemnél, akkor én ledobom a melltartót, és miután jók kivakaróztam magam, utána megkönnyebbülés jön. Mintha a melltartó ledobása segítene, úgy érzem.
2011. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az apró szőrök is szúrnak, mert én le szoktam vágni. Viszketni nekem is szokott, még nem vagyok az a kifejezett menos, és nem csak a melltartó miatt viszkethet. A vakarással óvatosan.
2011. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!