Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta várom a menstruációt....

Évek óta várom a menstruációt. Eddig nem zavart, de betöltöttem a 14-t és még mindig nincs. Ez baj? Akármennyire fáj, én már úgy szeretnék menstruálni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem baj. 16-18 éves korig a nőgyógyász sem foglalkozik vele.

Teljesen normális.

2011. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Örülj, amíg nincs meg (:
2011. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Jól mondják, nem vagy elkésve, ha 16 éves korodig nem jön, akkor érdemes dokit felkeresni, de biztos nem lesz rá szükség, hamarosan megjön az!
2011. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az zavar, hogy már minden jelentkezett :

szőr hónaljon, lent, folyás, mellek

És nem akar megjönni.

2011. jan. 19. 20:18
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi:) 16 éves korig teljesen normális, szóval felesleges aggódnod. Ha 16 éves korodban sem jön meg, akkor menj el orvoshoz.
2011. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Akkor valószínű hogy nemsokára megjön, ha megjelentek ezek a dolgok. Ismerek olyan lányt, akinek 18 éves korában jött csak meg. Csak nyugi, tényleg addig örülj amíg nincs :) Egyébként nem fáj :D Vagy nem tudom ezt mire értetted, hogy "akármennyire fáj" , de ezt nem is érzed, max a hasad fáj, de azt meg már gondolom tudod milyen, szóval nem vészes.
2011. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggódj, majd ha 16 éves korodig sem jön meg, akkor kell orvoshoz menni. Viszont nagyon jól teszed, hogy nem félsz a menstruációtól! Legalább Te megérted, hogy az jó dolog, hiszen ez az egyik feltétele, hogy gyereked lehessen. Nagyon okos vagy!!!! :)
2011. jan. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
80%

Én is nagyon vártam már hogy megjöjjön. 14 vagyok most és tegnap jött meg. Ide írtam mert nem tudtam hogy megjött-e mert sötétbarna és nagyon kevés,de a tisztasági betét átázott tőle. Azt írták valószínű menstruálok és nem csak folyás és mivel kevés vér jön belőlem még bennem megalvad.

Leírhatnám h majd megjön 16 éves korodig ha már minden más megvan. De én csak annyit mondok ne várd annyira nem olyan nagy élmény mint amekkorát én is vártam... Minden napod ugyanolyan lesz csak cserélni kell tampont/ betétet , többet kell tusolni. Görcsölhetsz ... =/

2011. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

Az istenit, ne hisztizzetek már. Persze, hogy várja szerencsétlen, mert azt jelzi, hogy NORMÁLIS, EGÉSZSÉGES és lehet BABÁJA!

Tudjátok milyen baromira szar érzés, ha nincsen? Sajnos én tudom. É nem kívánom senkinek.

Szóval ne hisztizzetek legyetek szívesek egy kis hasfájás meg tamponcsere miatt. Mert ezerszer jobb, mint azon aggódni, hogy lehet-e majd babátok.

2011. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Jól van, utolsó, leírtad már párszor. Elhiszem, hogy fusztrál a helyzet, és idegesít, hogy másnak nem elhet gyereke, de ne itt áld ki magad. Inkább fussál pár kört a ház körül.
2011. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!