Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van az hogy este 11-ig...

Mitől van az hogy este 11-ig nemtudok tanulni akármennyire is kéne?

Figyelt kérdés
Szóval vége a sulina elvok bnőmmel haverokkal utána film stb de könyvet elősebirom venni 11 ig kb utána meg 1 ig ugy tanulok mint egy angyal, cska hát másnap meg k. o vagyok. Vki tipp? :D
2009. nov. 23. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
énis így vagyok:P 17/L
2009. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
végre egy rokonlélek:D amugy 18/f
2009. nov. 23. 23:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mert úgy vagy vele, hogy 'Ejj, ráérünk arra még!" :) Én is mindig este tanultam, csak rájöttem, hogy ez így nem járja, főleg ha minden napra volt vmi.

Mi lenne ha megfordítanád a sorrendet, először tanulás, utána a többi?? Így ösztönözve lenni, hogy mielőbb alaposan megtanuld amit kell.


Akaraterő kérdése az egész...

Vagy legalább előbb tanulás utána film...

2009. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mindenhogy de akkor meg egyszeruen nem fog az agyam ,hiába olvasom tanulom mintha más olvasná helyettem:)
2009. nov. 23. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:

énis így vagyok ezzel, a főiskolás éveim úgy teltek h csak éjszaka tanultam.

eccerűen azért, mert olyankor más kuss van, meg nyugi, meg sötét, semmi zaj, semmi zavaró tényező. és nekem csak akkor ment. mikor tudom h már mindenki alszik, és nekemsincsmár mit csinálnom.

2009. nov. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nappal még nem érzed,hogy rá lennél kényszerítve,h megtanuld,de este már MUSZÁJ megjegyezni.Nappal még nem muszáj,mert ott az este...
2009. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bagoly-típusba tartozol, ezért az esti órákban vagy szellemileg és fizikailag is a legjobb formádban (szemben az ún. pacsirtákkal, akinél éppen fordított a helyzet). Alkati sajátosság, sajnos én is így vagyok vele és nagyon nehéz leküzdeni :( Talán este 11 helyett próbálkozz meg a 9-10 órai kezdéssel, éjfélig. Nem nagy változás -ezért könnyen kivitelezhető- viszont így aludni is több időd marad valamivel :)
2009. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!