Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha felraktam a...

Mit csináljak, ha felraktam a tampont rendesen, és mikor cserélni akartam kiszakadt belőle a madzag? Akármennyire nyomom nem jön ki.

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 21:51
1 2
 1/18 anonim válasza:
Fogd be az orrod és fújd meg erősen!
2011. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Óvatosan nyúlj be érte...ha nem megy go orvos.
2011. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha vársz vele még egy kicsit akkor jobban megtelik vérrel és talán könnyebben ki fogod tudni szedni.Nyúlj be érte.Ülj a wc-re és próbáld úgy,nyomd hátha úgy kijön.
2011. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
28%
meleg vízbe ásztasd terpeszben és közbe próbáld meg kinyomni! 2 napnál többet semmiképp ne várj! akkor nőgyógyász mert olyan gyulladást kaphatsz hogy nem lehet soha gyereked!
2011. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

de már a végén vagyok.. és lehet hogy már nem is kéne.

felnyúlni már próbáltam de nem megy.

2011. aug. 18. 22:01
 6/18 anonim válasza:
Menj el orvoshoz, az onnan nem fog kijönni, és ha napokig bent marad, durván be fog büdösödni. Legközelebb húzd meg a tampon végét felhelyezés előtt, hogy megnézd mennyire erős, el szakadhat-e.
2011. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nem fog ott maradni hónapokig. hát meghúztam ez az ob minőség.

és a nőgyógyász mit csinál majd velem ?:o

2011. aug. 18. 22:08
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyszer én is így jártam,de nekem a párom szerencsére ki tudta szedni. Ha magadnak nem megy,akkor tényleg sürgősen menj orvoshoz,nem csinál semmi durvát,csak felnyúl érte.
2011. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jaártem. köszönöm a válaszokat.Ha nem jön ki, inkább elmegyek dokihoz.. meg inkább doki így 15 évesen..
2011. aug. 18. 22:41
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is jártam egyszer hasonlóan. Feküdj el, próbálj lazítani és nyomkodd a hasad (na nem gy h fájjon) és közben próbáld nyomni is. Nekem úgy simán kijött de ha nem is jön ki akk lejjebb csúszik és könnyebben ki tudod venni kézzel!
2011. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!