Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

A Női cseppek tényleg hatásosak?

Nálunk ezt gyógynövényboltban lehet kapni.arra lennék kíváncsi, hogy ez tényleg jó hüvelygombára?mert nálam sokszor előjön és anyukám szerint használnom kéne,mert erősíti az immunrendszert.Valaki használt már ilyet?

2009. febr. 3. 06:37  Privát üzenet  

A válaszok

errol meg nem hallottam, de a graipfruitos gyogynovenycsepp az nagyon jo. szinten gyogynovenyesben, vagy akar gyogyszertarban is lehet kapni. illetve az ezustkolloid, ezustozott viz hatasos...mar ha homoepatias modszerrel akarsz gyogyulni.

es ha meggyogyultal, inkabb a megelozesre kellene koncentralnod, pl ne menj uszodaba, ne ulj le idegen helyen wcre, egyel egeszsegesen (sok naturjoghurt), ne stresszelj, es vedekezz, ha szeretkezel.

az sem art, ha elmesz orvoshoz, mert lehet, h vmi (fogamzasgatlo akar, vagy antibiotikum) miatt nincs termeszetes bakteriumfloraja a huvelyednek. ebben az esetben akarmit csinalsz, vissza fog jonni, amig a laktobacilus helyre nincs allitva

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. febr. 3. 11:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

tegnap voltam a dokinál és irt ki kúpot meg szájon át szedhető tabit is. Szedek fogigátlót, de a dok azt mondta az nem baj, nem attol vagyok, stresszes vagyok,mert éretségi előtt állok, uszodába nem járok már gyakori gomba miatt sem, wc-re nem ülök rá, csak ha körbepockoltam wc papírral, egészségesen nem tok enni,mert koli vagyok és ugye a koliba szar zsíros kaják vannak, antibiotikumot nem szedtem már 1éve.

# 2/3Időpont 2009. febr. 3. 15:58 Privát üzenet
Amíg kolis voltam, nekem is gyakran volt ilyen problémám. Szinte havonta nőgyógyászhoz kellett mennem. Szerintem a körbepapírozott wc sem az igazi, ezt tapasztalatból mondom, de sajnos máshogy nem nagyon lehet megoldani. Én lactacyd femina-t használtam kívül-belül, az segített megelőzni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. okt. 31. 12:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan izzadasgatlo stift, vagy dezodor, amit borgyogyasz ir fel es tenyleg (! ) hatasos? Az üzletekben kapható szerek nálam nem hatásosak sajnos.
Hetek óta fáj, ég, feszülnek a melleim. Voltam nőgyógyásznál aki írt fel rá Mastodynon cseppeket. Terhesség gyanúját is kérdeztem de azt mondta, hogy ha gyógyszert szedek nem...
Fogamzásgátló és grapefruit cseppek? Szabad használni a kettőt együtt?
Hónap elején megjött a menstruációm, rendben. Rá 10 napra megint volt 5 napig pici cseppek meg hol barna folyás. Most egy hét telt el és megint barna folyás. Mi lehet betegség vagy terhesség?
Évek óta tartó folyástól lassan megőrülök, amiket felírnak a dokik csak kis ideig hatásosak, szemölcsöm is van, sajnos az sztk-kban nem vizsgálnak ki rendesen, mit tegyek, hova...
Hatásosak a seprű vénákra ajánlott krémek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!