Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Női cseppek tényleg hatásosak?

A Női cseppek tényleg hatásosak?

Figyelt kérdés
Nálunk ezt gyógynövényboltban lehet kapni.arra lennék kíváncsi, hogy ez tényleg jó hüvelygombára?mert nálam sokszor előjön és anyukám szerint használnom kéne,mert erősíti az immunrendszert.Valaki használt már ilyet?
2009. febr. 3. 06:37
 1/3 anonim ***** válasza:

errol meg nem hallottam, de a graipfruitos gyogynovenycsepp az nagyon jo. szinten gyogynovenyesben, vagy akar gyogyszertarban is lehet kapni. illetve az ezustkolloid, ezustozott viz hatasos...mar ha homoepatias modszerrel akarsz gyogyulni.

es ha meggyogyultal, inkabb a megelozesre kellene koncentralnod, pl ne menj uszodaba, ne ulj le idegen helyen wcre, egyel egeszsegesen (sok naturjoghurt), ne stresszelj, es vedekezz, ha szeretkezel.

az sem art, ha elmesz orvoshoz, mert lehet, h vmi (fogamzasgatlo akar, vagy antibiotikum) miatt nincs termeszetes bakteriumfloraja a huvelyednek. ebben az esetben akarmit csinalsz, vissza fog jonni, amig a laktobacilus helyre nincs allitva

2009. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tegnap voltam a dokinál és irt ki kúpot meg szájon át szedhető tabit is. Szedek fogigátlót, de a dok azt mondta az nem baj, nem attol vagyok, stresszes vagyok,mert éretségi előtt állok, uszodába nem járok már gyakori gomba miatt sem, wc-re nem ülök rá, csak ha körbepockoltam wc papírral, egészségesen nem tok enni,mert koli vagyok és ugye a koliba szar zsíros kaják vannak, antibiotikumot nem szedtem már 1éve.
2009. febr. 3. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg kolis voltam, nekem is gyakran volt ilyen problémám. Szinte havonta nőgyógyászhoz kellett mennem. Szerintem a körbepapírozott wc sem az igazi, ezt tapasztalatból mondom, de sajnos máshogy nem nagyon lehet megoldani. Én lactacyd femina-t használtam kívül-belül, az segített megelőzni.
2009. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!