Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom főleg pisilésn...

Alhasi fájdalom főleg pisilésnél. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Egész nap fájdogál a hasam alsó része.Néha erősebben,néha nem is érzem.Nem rég volt menzeszem(1hete múlt el) előtte volt egy tesztem is mert késett 4napot.Félek,h ennek köze lehet hozzá.Vagy h bármi komolyabb baj.Ha nem múlik holnap után megyek orvoshoz.Eléggé rá stresszeltem most.Nagyon félek,h valami komoly:(

Pisilésnél amúgy semmi égető,csípő érzés nincs csak olyankor kicsit megfeszül az alhasam és jobban fáj,volt h kiegyenesedni nem tudtam annyira.


2011. jan. 19. 20:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Milyen segítőkészek mostanában itt az emberek...:S
2011. jan. 19. 21:36
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is ez volt

és holyaghurut lett a vége.. véres is a vizelet?

vagy egyszerű felfázás vagy ilyesmi.. menj dokihoz mindenképpen!

2011. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem véres.vizelettel semmi nincs.csak alhasi fájdalom.mintha görcsölne.vettem be görcsoldót és az most elmulasztotta teljesen.de holnap sztem fel megyek az orvoshoz
2011. jan. 19. 23:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felfáztál, annak van hasonló tünete.
2011. jan. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma voltam orvosnál,felfáztam.nem kellemes de legalább nem komoly.csak nekem eddig még így nem volt h az alhasam fájt volna felfázástól ezért kezdtem el aggódni h mi van ha komolyabb:S
2011. jan. 20. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!