Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a mellbimbóm mellett...

Mi lehet a mellbimbóm mellett ez a dudor?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt egy pattanásnak tűnt,megnyomásra ki is fakadt,de rendszeresen vissza is jött.Még megvan,mert legutoljára már nem tudtam kinyomni,keményebb.és mintha betokozódott volna.Ma elmentem vele körzetihez,aki holnapra elküldött sebészhez,és most rettentő ideges vagyok,h mi lehet ez?A körzeti nemtudott rá mit mondani.Már a rákos betegség gondolata foglalkoztat.Valaki tud tanácsot adni,hogy vajon mi lehet?
2011. jan. 20. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

Nem szedsz fogamzásgátlót? Nekem folyamatosan jelentkezik felváltva, mind a 2 oldalon, és elég kellemetlen. én biztos vagyok benne, hogy a fogamzásgátlótól van, nem ez az egyetlen mellékhatása nálam. Amúgy nem hiszem, hogy halálos lenne, csak nyugi!

2011. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nem szedek fogamzásgátlót.Nemsoká kiderül mi is ez,megyek a dokihoz.Köszönöm a válaszodat!! :-)
2011. jan. 21. 07:39
 3/3 anonim válasza:
szia. nekem is van ilyen, mind a két mellemen, kicsitől a nagyig:), kellemetlennek kellemetlen, de azért nem árt ha megmutatod egy dokinak!! :)
2011. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!