Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódnom kéne? Barna folyás,...

Aggódnom kéne? Barna folyás, de menzesz óta folyamatosan (nem kevés), pisi-visszatartási nehézségek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nem voltam se terhes és nem is vetéltem... elméletileg egészséges vagyok, de az inkontinenciához hasonló "aligérekawcre" feeling nagyon nem tetszik. Hormonális zavar? Csak hüvelygyűrűt használok, lehet az a gond.

Valakinek volt más hasonló problémája?


2011. jan. 20. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább felfázás, hólyaggyulladás lehet. Menj urológushoz, vszleg antibiotikum kell.
2011. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Urológushoz? Menzesz után? Kacag a makkom... :D
2011. jan. 20. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha azt hiszed, hogy urológushoz csak férfiak járnak, akkor igencsak tévedésben élsz... Az urológus a húgyutak betegségeivel foglalkozik, tehát pl. egy felfázással hozzá kell fordulni. Meg vesefájdalommal, vesekővel stb. De ha szerinted ezek a betegségek csak a férfiakat érintik, akkor kicsit jobban is figyelhettél volna biosz órán. A "férfigyógyászt", aki a férfi szaporító szervek betegségeivel foglalkozik andrológusnak hívják. Oda ne menjél.
2011. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) Maximálisan igazad van, mea culpa.

A nőgyógyász felírt vmit, ami nem volt sehol, vettem vmi népgyógyászati csodát, amitől felfordul a gyomrom. Segített! :)

Köszi a választ!

2011. jan. 27. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!