Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok.3 hónapja...

14 éves lány vagyok.3 hónapja nem menstruálok. Ez már a második alkalom, mert nyáron is kimaradt 3 hónap. De utána megjött. Most viszont még nem jött meg. Ez normális, vagy menjek orvoshoz? :O

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennék. Nem tudom mióta menstruálsz, az elején lehetnek ilyenek, de a biztonság kedvéért jobb, ha ugyanezt egy doki mondja el neked, és ő ki tudja zárni,hogy esetleg van valami baj. Szóval igen, menj orvoshoz :) Jobbulást :)
2011. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
maradj otthon majd megjön
2011. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, akkor menj el orvoshoz, de szerintem ebben a korban még teljesen normális, hogy a hormonjaid szórakoznak. Idővel be fog állni a ciklusod.
2011. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor jött meg először?

Lehet, hogy még csak nem rendszeres!;)

2011. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elmész, legalább megnyugszol, hogy nincs semmi baj! Inkább feleslegesen menj el, minthogy bármi baj legyen.
2011. jan. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Menjél el ét Ugyanígy vagyok pedig 7 éve menstruálok és 17 éves vagyok inkább vizsgáltasd ki magad ez csak az elején normális amíg a hormonrendszer be nem áll
2014. ápr. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mikor megjott 2010 juniusaba 9 napig tartott szo szerint omlott belolem;..aztan megjot a kovetketo honapban rendesen megjott...aztan kerek fel evig nem volt semmi...anyukam azt mondta ez teljesen normalis..aztan hol megjott hol nem..

Kiomlott az egesz fejem pattanasokkal vegul elmentunk egy nogyogyihoz...felirt egy cypromix nevu fogamzasgatlo felet .fel evig szedtem es azota rendszeresen menstrualok..de azota kitart 6,7napig is mivel nekem sajnaa eros a verzesem...az arcom is ujra letisztult:) masfel eve rensszeres a mensim!!

Nemtudom te hogy allsz azota a mensivel...ha van kedved irdmeg...


Udv..egy 18eves lany:)

2015. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!