Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány alkalom a napi normális...

Hány alkalom a napi normális székletürítés?

Figyelt kérdés
Minden nap 1, vagy több? Ki mennyit szokott?
2009. máj. 14. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 3-szor még egészséges. Utána már nem normális. EZt az orvosom mondta :)
2009. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 1-et, 2-t tolok. De ismerek olyat, aki minden főétkezés után.
2009. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez eléggé egyén függő. Nem mindegy, hogy mit eszel, mennyit, dohányzol-e, kávézol, főzeléket ettél aznap, fogyózol...

Ha 1-1 nap kimarad, nem gond, de bőséges napi 3-nál több, tényleg gebasz lehet.

Én általában egy nap 1-2-szer megyek.

2009. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom a szabályát hogy napi háromtól háromnapi egyig van normális tartományban ezenkívül már nem
2009. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos megfigyelések szerint a természeti népeknél naponta annyi székelés van ahány étkezés.

Ők természetes, generációkon keresztül szervezetükhöz hozzászoktatott feldolgozatlan és tartósítószermentes táplálékot fogyasztanak.Mi nem így táplálozunk. Aki sok gyümölcsöt zöldséget eszik annak lehet akár napi 3 is.

Aki pedig füstölt húson, tartósított ételeken él annak jó ha napi 1 megvan. Egyébként a végtermék állaga a fontos. Ha kóros a táplálkozáson kell változtatnod. Ha nem megy így sem fordulj természetgyógyászhoz.

2009. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!