Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fogadtad amikor először...

Hogyan fogadtad amikor először megjött? (:

Figyelt kérdés
örültél, hogy mondtad el, rögtön vagy csak későőb és minden egyéb:)
2011. jan. 21. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Először barna folyásom volt. Gondoltam, hogy az, de nem akartam beleélni magam, mert hátha csalódnék. :)

Másnapra rendesen meg is jött. Fú, én olyan bolodog voltam, hogy az nem igaz! :D

Minden rendben volt, először a barátnőmnek írtam meg. Aztán jött anyum, aki elmondta apunak, meg a fiú testvéremnek. :/

Ez volt a legrosszabb. Másnapra mentünk a tengerpartra nyaralni. :)

Az rosszacska volt, mert lakókocsiban voltunk, ahol ugye nincs wc. xD A kintibe kellet eljárnom folyton. O.O

De amúgy nagyon jó volt. :P

Ez most, augusztusban volt. 5 napig tartott, nem volt olyan erős. A suliban nem mondtam el, csak ugye a legjobb barátnőmön kívül még egy lánynak. Mondom nem nagy szám. :)

De egy szűrővizsgálaton, ahol súlyt, meg magasságot mértek, feltették a kérdést, hogy mikor jött meg. :/

Persze elmondtam. :D Van aki örült neki, van aki irigy lett xD


Ennyi volt. :D


12/L

2011. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyon vártam már. először nekem is barna jött, egyből tudtam, hogy az, és beraktam egy betétet. edzésre mentem- tornázom- és szerencsére ekkor még nem is volt erős. aztán este otthon mondtam anyunak, akivel tök jót beszélgettünk, másnap pedig sajna suliünnepség volt (márc. 15), de nem volt ott sem semmi vész- mert nem volt még erős. meg elmondtam a barátnőimnek is. az egyetlen rossz volt, hogy utána erdeisuliba a barlangfürdőbe mentünk Tapolcára, és nekem megvolt...hát a jó kis szórakozásnak lőttek, de hát ez murphy törvénye...:)
2011. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én 9 éves voltam és mikor vért láttam a bugyimban el kezdtem sírni. fogalmam se volt hogy mi az, ezért könnyes szemmel szaladtam anyuhoz aki mindent elmagyarázott :) 15/L
2011. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én 12éves voltam és sírtam. Tudtam hogy mi az mert idősebb lány tesóm van és már hallottam róla de megijedtem! xD

16/L

2011. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én vártam már nagyon, emlékszem, hogy kb. 9-10 éves korom óta folyamatosan vizslattam a bugyimat, hogy nem-e indult meg a vérzés... :D Ahhoz képest jó sokat váratott magára, mert csak 13 éves koromban jött meg először! Hát nekem nem volt meglepetés, mindent tudtam már róla, hogy miért történik ez, milyen folyamat játszódik le a szervezetemben stb. A suliban is rengeteg felhomályosításon vettünk már részt addigra. :D Úgyhogy teljesen fel voltam készülve rá. =)

21/L

2011. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én tudtam róla, hogy mi ez és hogy jönni fog, mert nekem jött meg legkésőbb az osztályban. (már 8.-os voltam)

De nem vártam örömmel, mert láttam, hogy Anyu is mennyit szenved vele mindig.

Mielőtt megjött, iszonyú hasmenésem lett, összehánytam mindent és úgy görcsöltem, hogy a wc-ig sem tudtam kimenni. Én az ijedtségtől sírtam, hogy most tuti meghalok, vagy ha nem is, akkor is el van cseszve az életem, mert ha ez mindig ilyen lesz, akkor én nem akarok létezni.


Az első egy hétig tartott és nagyon szenvedtem. De szerencsére a többi már nem volt ilyen. Azóta is 2-3 napig tart és viszonylag lazán átvészelem. Csak az első szívatott meg ennyire. ;)

2011. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
mekkora mázlista vagy utolsó:D nekem mindig 8-9nap vagy több..:Dborzalmas..utálom:D
2011. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek,nekem is 8-9 napos,néha 10 :D
2014. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem pont ma jött meg elsőnek és ma mentünk strandra😑, anyukám lement a boltba és rá 2 percre elmentem wc-re és kiabálok ki apukámnak h málnaszörp folyik a nemiszervemből, nem kerítettem neki nagy feneket mivel anyukám felkészített erre alaposan,vettünk egy unikornisos úszószigetet és úgy mentem be a vízbe,amúgy reggel óta egész nap random rám jön a sírógörcs, van köze ahhoz h megjött?
2019. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első előtt 1nappal barna folyást vettem észre ezért tisztaságit tettem be még éjszakára is de reggel mikor elmentem mosdóba megláttam hogy "elöntött" a barnás vére sfolyás úgyhogy szóltam anyának kaptam betétet és igazából ennyi volt.

5napos általában :)(14 évesen)

15/l

2019. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!