Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen először a nőgyógyásznál?

Milyen először a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és szűz, de már nagyon rég óta gyanúm volt, hogy elkaptam egy fertőzést, valamilyen gomba-félét, mert a folyásom mindig másmilyen volt... De nem foglalkoztam vele igazán, mert csak néha jött elő, sőt azt hittem, hogy normális így ennyi idősen. Nyáron viszont elkezdett hullani a hajam, és a pisilés is sokszor fáj, de ez sem mindig. És volt is, hogy nagyon begörcsölt a hasam... Mostmár csak néha fáj, főleg jobb oldalt az alhasamnál, de a pisilés ugyanúgy fáj. És ami még furcsább az az, hogy régen sosem volt valami pontos a menzeszem, és pont mostanában (kb. 3 hónapja) szinte percre pontos.

El fogok menni nőgyógyászhoz, hamar, mert tudom, hogy ez nem játék, csak kérlek nyugtassatok meg, hogy nem olyan rossz az, mint ahogy én elképzelem... Nekem még a tampon felhelyezése is fáj, nem hogy még fel is nyúljon valaki... Ismétlem, el fogok menni. Tényleg, csak gyorsan össze szedem magam.


2011. okt. 18. 15:04
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
30%
ma délelőtt válaszoltunk többen is egy hasonló kérdésre.
2011. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd neki mindenképpen, hogy számodra ez az első eset. Nem fog kinevetni, nem lesz számára kuriózum amit látni fog.

Nem ciki az sem, hha esetleg valami gombád van, mert stressztől is simán lehet vagy iskolai wc-ről is összeszedhetted.


Biztos vagyok benne, hogy úgy fog vizsgálni, hogy az a lehető legkevesebb kellemetlenséggel járjon számodra.


Fontos, hogy tegyél fel neki minden kérdést, ami zavar, foglalkoztat vagy érint téged, mert ugye néma gyereknek anyja veri a ...!


Ha nem történik automatikusan, akkor kérd meg, hogy a melleidet is vizsgálja meg, sőt magyarázza el hogyan végezheted magadnak is, önállóan, ez nagyon hasznos.


Röviden ennyi, csak bátran!

2011. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Egy kis segítség, hogy mire számíthatsz.

2011. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy női dokit, sokkal kevésbbé "ciki" elötte vetkőzni, terpeszteni...
2011. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

keress egy kedves nőgyógyászt, akit már ismer valaki... Lehetőleg nőt, neki nagyobb az empatikus készsége álltalában, hiszen ő is érezte már azt amit te...(nem csak olvasott róla...)


Az intim részletek is talán kevésbbé kinosak, mint egy idegen férfival...

2011. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Rossz...nem lehet megszokni sohasem...

De muszáj és elkerülhetetlen előbb-utóbb..

Nekem is a női doki jön be...

A férfiaknak nincs igazán helyük ott az intim zónákban, kivéve a párunkat. természetesen!

2011. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 10-18 15:57



"Zavarba hozhat, hogy a vizsgálat előtt vagy alatt mindenfélét kérdeznek, és ezek között lehet olyan dolog is, ami csak Terád tartozik. Például az, hogy....szoktál-e önkielégítést végezni."


Na ez az amit el ne higyjél!!!! Ha ilyet kérdeznek tőled, akkor azonnal gyere ki és szólj a betegfelügyelőnek!


Ha van olyan idióta nőgyógyász, aki nem tudja, hogy ebben a korban már önkielégitenek a lányok, akkor az mást sem tud!!!! Ha pedig tudja, akkor perverzkedik rajtad!!!!


Semmi köze az ilyen dolgaidhoz....

2011. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves 10:50-es válaszoló! A 10.18 15:57-es vagyok. Én csak belinkeltem egy cikket a kérdéssel kapcsolatban, de ha nem tetszik a cikk, ne rajtam kérd számon, ugyanis nem én írtam a cikket!
2011. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy bántalak téged, semmit nem kérek számon, nem is tehetsz róla, csak a kérdezőt akartam informálni....

egyébbként, leszámitva az idézett részt, hasznos a belinkelt cikk.

2011. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oké, semmi baj. :) A 10.18 15:57-es voltam.
2011. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!