Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most megyek először nőgyógyász...

Most megyek először nőgyógyászhoz. Eléggé izgulok. Mi fog történni?

Figyelt kérdés
Már most tudom hogy annyira kellemetlen helyzet lesz. Nagyon szégyenlős vagyok. Meg hogy/mit mondjam/mondjak neki: hogy rákszűrésre jöttem? Vagy a rákszűréssel egyetemben vizsgálat is van? Vagy hogy van ez? Kérlek segítsetek! Köszi!
2011. okt. 21. 01:17
1 2
 1/12 bánomisén ***** válasza:
79%

Bemész az orvoshoz, elmondod, hogy miért jöttél. Utána a doki kiküld levetkőzni. Levetkőzöl, visszamész, megvizsgál, leveszi a rákszűréshez a mintát, utána szaladhatsz felöltözni. Ezután még vissza kell menned a dokihoz, mert a lelet kiváltásához a papírt az alatt állítják ki, hogy te felöltözöl. Elköszönsz, elmész.


Ne félj, az egész nem több 10 percnél, a vizsgálat és mintalevétel pedig egy perc, igazából ez az egy perc lesz csak a kínos. Bátorság, már többen többször túléltük, biztosan te is túl fogod :-)

2011. okt. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak adj egy zöld kezet, a másodikat lődd le.

És ne félj, ne szégyelld magad. Irtó megalázó érzés - de ezen muszáj időnként megcsináltatni. Egy ismerősöm először nő nőgyógyászt keresett, pont, mert azt monsta, hogy kevésbé érzi kiszolgáltatottnak egy másik nő előtt. De szerintem mindegy - a lényeg, hogy ne félj, ne görcsölj emiatt. Ez az egészséged miatt fontos. Az első válaszoló jól leírt mindent, így fog lezajlani.

Ne izgulj!

2011. okt. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, és a helyszínen úgyis mindent elmondanak majd, mit csinálj, hova, hogyan ülj stb. Én is nagyon szégyenlős vagyok, de ez más, nem "nézegetni" akar a doki.
2011. okt. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Amit javaslok, hogy hosszabb pulcsi vagy póló legyen rajtad, hogy ne látsszon ki a popód, amíg az asztalhoz sétálsz. Nekem ezt anyukám tanította, még anno. Ahogy előttem is írták, fogd fel úgy, hogy ez az ő munkája, és segít neked, hogy egészséges maradj. Ha gondolod, mondd, hogy ez az első vizsgálatod. Ne izgulj, gondolatban veled leszek, ismeretlenül is.

Írd le, hogy hogy viselted!

23N

2011. okt. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem mindenképpen keress női dokit, jóval kevésbbé "ciki" elötte a vetkőzés és a terpesztés is!
2011. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is keress női nőgyógyit, ha nagyon szégyenlős vagy, vannak már szerencsére...

Valószinüleg empatikusabb is lesz, hiszen nem csak könyvből tanulta, hanem meg is tapasztalta amit a nő érez, érezhet...

2011. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos ez elég kellemetlen, nem lehet ezt megszokni sohasem...

de muszáj, időnként mindenképpen, nem lehet "megúszni"

Ha nincs semmi bajod, akkor ne kapkodd el, keress egy szimpatikus kedves dokit, - talán a női jobb lenne neked tényleg - és akkor majd járj hozzá, és meglátod, hogy ki lehet birni...

2011. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
szerintem nagyon,nagyon jó érzés.ahogy szétterpeszted a lábadat,ahogy megfogja...nagyon jó olyan mint egy fiuval az ágyban.nagyon jó maajd meglátod.attól függ hogy szereted-e csinálni.?
2011. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

17:50


Barom vagy !!!!....

2011. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

17:50

csodálatos "ember" lehetsz!

2011. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!