Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt egy petefészekgyulladásom...

Volt egy petefészekgyulladásom nemrég, és azóta most volt az első menzeszem, és csak 2 napig tartott, holott eddig 5 napig rendesen. Nagy baj lehet? Már nincs semmilyen gyulladásos tünetem.

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 10:13
 1/1 A kérdező kommentje:
úgy tünik az akupunktúra segített. tegnap este csináltam, és tegnap már szint el is múlt a menzeszem, és amikor akupunkt. akkor kicsit nyilallt a petefészkem, aztán picit görcsöltem is, ma reggel is csináltam és most látom jött még, hát, tudom ajánlani minenkinek! nekem már több mindenben segitett, és sajnos nem szép, de mindig szkeptikusan nyúlok hozzá, tegnap is tök hitetlenül vettem elő és tessék, megint segített.
2009. febr. 4. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!