Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Január 18-án kezdődött, égő,...

Január 18-án kezdődött, égő, szúró, viszkető érzés a hüvelyembe, ill. a hüvelybemenetnél, ülni se tudtam annyira fájt, majd ezt kezeltem kúppal,ill krémmel. Ez milyen betegség lehet? Netán candida?

Figyelt kérdés
Enyhült, de most ismét erősödik, és ma van 1hete és 2napja h mindennap rendszeresen émelygek, rosszul érzem magam, szédülök, egésznap csak aludnék. A nyelvemen és az innyemen vörös hólyagok jelentek meg ezzel egyidőben, amik halványodtak, de ugyanugy ott vannak és fájnak, az innyemen véreznek is néha-néha. A gyomrom iszonyatosan tud émelyegni. Pisilés közbe meg szúr ég és viszket. Néztek nekem vizeletet, gyulladás nem volt..
2009. febr. 4. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem Candida lesz,de másfajta gomba vagy fertőzés lehet. Hidd el az lesz a legjobb ,ha gyorsan elmész a házi orvosodhoz.
2009. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elmentem ma a nőgyógyászhoz, de akkora bunko volt, még ilyet nem láttam, legszívesebben névszerint kiírnám ide..

Mondtam neki h vizsgáljon már meg, mondja h nem vizsgál meg ennyiért, meg nagyon bunkon kérdezett, ill válaszolt nekem... most felírt még 2gyogyszert, nem tudom most h beszedjem, v hnap menjek vissza máshoz...

Ám kösziii a választ.

2009. febr. 5. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!