Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez betegség? Ha igen kihez...

Ez betegség? Ha igen kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Tól nedves a hüvelyem és nem csak izgalmi állapotban,hanem mindig.Nem tudom,hogy ez betegség e,de nagyon zavar.Nem kellemetlen szagu és nem fáj vagy csip.Ja és nem vagyok ku....va,nem feküdtem össze mindenkivel,ha esetleg valaki olyan jó indulatu lenne és ezt feltételezné....
2011. szept. 9. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, mivel írtad hogy nincs más panasz vele, csak nedves. Annak amúgy is nedvesnek kell lennie, biztos több a folyásod, de én nem paráznék ettől. Lehet hogy csak jobban izzadsz ott, ezért érzed nedvesebbnek.
2011. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ha más tüneted nincs.
2011. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi, ha nincs kellemetlen szag vagy vmi fájdalom, viszketés kiütés akkor az csak az alap folyásod, ami mindenkinek van csak más mértékű. Ha zavar a tisztaságérzetet érdekében használj tisztasági betétet.
2011. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Használok mindig,de kellemetlenül érzem magam emiatt.Ha meg szeretkezünk akkor még több ez a nedvesség.....
2011. szept. 10. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokáig én is kellemetlenül éreztem magam miatta, de nem kell. Ez természetes dolog, csak nem mindenkinél ugyanolyan mértékű. Szexnél pedig csak jó ha nedves vagy, legalábbis sztem 2 kategória van a szexnél a száraz, amikor fájdalmas a szex mert nem nedvesedik be a nő eléggé és esetleg rá kell segíteni sikosítóval is, és van a jó. Olyan nincs, hogy túl nedves, minél nedvesebb annál jobb. Legalábbis én ezt tapasztaltam és még senki nem panaszkodott, hú te túl nedves vagy. Persze nem voltam annyi pasival, hogy statisztikát lehetne csinálni belőle, de az a 4 akivel voltam eddig kifejezetten szerette, hogy alapból nedvesebb vagyok kicsit. Ne stresszelj ezen.
2011. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!